Питання по дугові зварці

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем b_andriy, 15 вер 2010.

  1. Nesnakomez

    Nesnakomez Майстер

    Повідомлення:
    583
    Симпатії:
    57
    Вот тут точно "насрано". Шлак беспорядочно перемешался с металлом. Неравномереная скорость, переменный зазор дугового промежутка, неразмеренные движения электрода. неправильно выбранный ток, непрокаленные электроды и т.д. Все это может быть причинами вышеописанного.

    1. Может и скорость слишком велика. может и ток мал. Эти два параметра в определенных диапазонах могут взаимокомпенсировать процесс.
    2. Похоже на то. Либо скорость слишком мала. Об общем случае я написал выше.
    3. Вот эта шоколадка(шлак) результат многих факторов, основые из которых я бы выделил. как увеличенный дуговой зазор и большая скорость перемещения электрода.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    205
    Хороший шов, должен напоминать, такую рябь на воде, без пор.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Питання по дугові зварці

    b_andriy, тільки практика. Вважайте себе першовідкривачем зварки і беріться за зварку. Уявіть собі, що ніхто у світі не знає, як правильно варити. І пробуйте, замічайте, як положення електрода вливає на дугу, довжина дуги на вигляд шва, кількість іскор і все таке інше. Як вловите закономірність - перевірте її ще раз. Так у вас відпаде більша частина питань. І класти нормальний шов вам вдастся без порад.
    Один профі мені сказав простий метод для навчання: зварювати дві пластинки по торці між собою. Починати з горизонтального положення. З кожним новим швом (після виконання нормально попереднього) збільшувати кут лежання пластинок, від горизонтального до вертикального. Варити метал 3 мм електродом 3мм із зазором між заготовками 0.5 мм. Зварили шов, обстукали, оглянули візуально, оцінили похибки і розрізати шов знову болгаркою. Оцінити внутрішній шар шва, відзначити похибки. Якщо помилок (раковин) нема - піднімаємо заготовки з однієї сторони вище (збульшуємо кут) і знову варимо. Так до тих пір, поки не навчитесь варити потолочних швів так само легко, як і горизонтальних нижніх.
     
    1 людині також подобається це.
  4. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    Re: Відповідь: Re: Питання по дугові зварці

    Voyutichi, Дякую за поради!!! Так і буду робив
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Питання по дугові зварці

    оце по-львівськи.. :)
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Питання по дугові зварці

    Voyutichi, а что именно по-львовски?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Питання по дугові зварці

    майбутній час у формі минулого часу. То така особливість львівської говірки.
    Робив - минулий час, буду - майбутній.
    Хмельничани просто "торчали" від таких моїх словесних оборотів. Ніяк не второпували як це можна поєднювати.. :)
    щось подібне зустрів в англійській мові
     
  8. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Питання по дугові зварці

    Наверное это:
     
  9. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Питання по дугові зварці

    Future Perfect вы наверное имеете в виду, будущее завершенное
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Я немного не так учился - пригласил спеца со своей маской и "заставил" чего-то сваривать, а сам смотрел через свою маску. А потом - только практика:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою