Утеплення стіни

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Andriy7, 15 вер 2010.

  1. Andriy7

    Andriy7 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернопіль
    Якщо б я міг туди добратися - я б сам робив, але я на 9 поверсі живу :) , а хочу знати як все це робиться, і коли буду наймати когось - хочу проконтролювати щоб правильно все зробили
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Вот это правильно, а то на словах все профессионалы, а не деле...
     
  3. Andriy7

    Andriy7 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернопіль
    100% . Дякую за допомогу
     
  4. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    не за что, всегда рад помочь по мере возможностей
     
  5. Loyd

    Loyd Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    zapad
    Доброго вечора! Дуже цікавий ресурс, читається з захопленням, хоча деякі речі є незрозумілими, в силу того, що перший в житті ремонт щойно почався: 5-тий поверх (він же останній), чешка (силікатна цегла), 28років будинку, кутова кімната, зверху технічний поверх. Одна стіна чорніє, цвіль, неприємний запах.Сусіди знизу проблему цвилі та запаху вирішили ще одним віконним проємом (як це пояснити чисто фізичними процесами?).Ось у мене визріло запитання: як боротись з проблемою? Пінопласт ззовні чи сусідський варіант?
    Наперед вдячний за допомогу.
    P.S. дислокація м. Львів (часті дощі)
     
  6. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    В угловых комнатах так часто бывает, нужно утеплять стены, по возможности, снаружи, да и технический этаж тоже утеплите.
     
  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    хм... даже не знаю как объяснить, возможно они просто стали чаще проветривать, или может они установили дополнительный радиатор отопления, или еще как вариант, та влага которая раньше конденсировалась в углу вызывая почернение (т.е. грибок) после установки окна стала конденсироваться на окне (так как окно стало самой холодной поверхностью), то есть конденсация лишней влаги была просто перенесена на окно с которого ее просто стирают
    Решать конечно вам, но я бы советовал утепление (причем лучше бы внешнее), ведь соседский вариант, во-первых, может у вас не пройти и почернение не уйдет, а во-вторых, этот вариант не поможет вам снизить теплопотери, а наоборот их увеличит
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2018
  8. Loyd

    Loyd Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    zapad
    Дякую за зворотній зв'язок. Щодо утеплення технічного поверху, то утеплювати теж ззовні чи з середини? І які параметри утеплювача будуть достатніми у моєму випадку, бо телефоную за оголошеннями, називають ціну 180грн/м2 методом промислового альпінізму але не вказують ні товщини пінопласту, ні щільності, у когось в цю ціну входить короїд, у когось ні.Можливо хтось може порадити надійних майстрів у Львові?Дякую!!!!
     
  9. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    достаточно утеплить пол на тех этаже...
     
  10. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Loyd, утеплите технический этаж над своей квартирой, там ведь, альпинисты не нужны.:)
     

Поділитися цією сторінкою