Утепление фасадов многоэтажек

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Роман Игоревич, 11 вер 2010.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ще хочу добавити що більше як 90 процентів фасадів робиться пінопластом - на то є дві причини: перша -ціна, а друга- те що основна маса житлового фонду то є будівлі з залізобетонних панелей . А оскільки учасники процесу держава і жителі кооперативу то ціна питання на першому місці, а вата використовується тільки в технічно обгрунтованих випадках.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2014
  2. Катерина Ш

    Катерина Ш Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.625
    Симпатії:
    13.044
    Адреса:
    Дніпро, Вільна Україна
    Я - спеціаліст-енергоаудитор. Дуже правильна думка прозвучала про те, що окремо квартири утеплювати недоцільно. Якщо коротко, то на стиках утепленої і неутепленої частини будівлі виникають "мостики холоду", які призводять до негативних наслідків. Утеплення будинку необхідно виконувати комплексно, утворюючи загальну "теплу" оболонку будинку.
    Сайт моєї компанії ee-esco.com.ua.
    --- добавлено: 26 июн 2014 в 11:14 ---
    Навіть утеплюючи фасад пенопластом все одно треба робити розривні пояси із мінвати для протипожежної безпеки!
     
    Останнє редагування модератором: 4 лип 2014
    Бригадир подобається це.
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    А хто вам говорить що технічні вимоги потрібно порушувати?
     
    Останнє редагування модератором: 4 лип 2014
  4. Катерина Ш

    Катерина Ш Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.625
    Симпатії:
    13.044
    Адреса:
    Дніпро, Вільна Україна
    Я просто уточнюю, щоб не було ілюзій, що із пінопласту набагато дешевше і простіше виконувати фасад....
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а всетаки простіше і дешевше то стає зрозуміло коли порівняти вагу листа і прорахувати на площу фасаду і до того ж ще зрівняти по ціні куб вати і куб ппс
     
  6. Александр Высотник

    Александр Высотник Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Практично то є так- місто утеплило будинки пінопластом.після приватизаціі жильці зібрали касу, здерли пінопласт і змонтували вату.дія відбулась в Карлових Варах.Але ж то глупа та Європа.Зате роботи мають немєрєно.
     

Поділитися цією сторінкою