Кухня своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем mijki, 10 вер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    :)
    За таку ціну можна і кожен рік міняти :)
    А як дверку тримають, нормально? Не западає дверка , зупиняється там де ви зупинили ? І чи давали ви оті штучки окремо ( що для тихого закривання) ?
     
  2. josya2005

    josya2005 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    харьков
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    Газ-ліфти були звичайні китайські - по 18 грн за штуку (не пару) 60 або 80 чогось там (продавець сказав що їх буде достатньо для дверцят 55х45см), ті що по 400 - теж не блюмовські. Купляла у звичайному магазині з меблевою фурнітурою, знаймий купляв на ринку такі самі, поки що задоволені, їх поміняти зазвичай простіше ніж викидати 700 грн за пару. Блюм має сенс коли вкрай необхідно щоб дверцята відкривалися паралельно шафі (коли бракує місця), бо з газ-ліфтами дверцята відкриваються так, як раніше у барі (старі меблі)
    Фотки не маю змоги викласти, немає фотіка

    Добавлено через 6 минут 12 секунд
    Не западають, дверцята можуть бути зупинені у будь-якому положенні, але зазвичай я відкриваю повністю.
    Щодо остріва - різних "каруселей", висувних шухлядок, корзинок - валом, фантазуйте, подивіться у каталозі блюма і можна знайти більш дешевий варіант (у нас в Харкові є декілька магазинів де це можна купити).
    Одне зайваження - не економте на шухлядках з "доводчиком", дуже-дуже корисна річ (не гримає, м'якенько закривається, але є тільки у блюма)
     
    1 людині також подобається це.
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    Я не советую брать:).Рассыпаются уже через год .Единственная радость если есть маленькие дети,то просто не могут шухляду вытянуть.
    Есть почти у всех производителей ,не только у блюма.Просто цена разная .
    Метабоксы тоже не берите -дорого.Проще делать конструкцию шухляды с ДСП 10 мм.
    А вот на низ вместо ДВП или ХДФ -тоже ставте ДСП 10 мм.Не пожалеете.
     
  4. josya2005

    josya2005 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    харьков
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    Насчет метабоксов согласна, необосновано - только в случае, если нужен ящик определенного размера (например под ложки, вилки) - позволяет сэкономить на толщине направляющих и толщине ДСП.
    Доводчики тоже бывают разные, у меня уже год, нареканий нет, хотя брала самые дешевые. Вся кухня (2,2 м длиной, высота верхних ящиков 1,1 м) обошлась в 3 тыс. (заказывала ламинат порезанняй, отторцованный, собирала сама, помощь "взрослых" попросила на последнем этапе - повесить.
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    Так , на шухляди планую взяти обовязково направляючі " слоумоушн - ті що не гримають " а самі шухляди робитиму тільки з дерева ( розпущу дошку двадцятку дубову на боки - на дно дам фанеру , мінімум вісімку ) ну і фасад - ... то вже буде видно , або массив або мдф .

    Кухонний топ планую замовити гранітний , треба ще уточнити там на фірмі чи вони могли б мені з того ж самого граніту і мойку витесати якусь глибоченьку ( і скільки то буде коштувати :ravshan:)...
     
  6. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    Дизайнер, на одном из моих объектов делал остров двух сторонний. С одной стороны мойка посудомойка и шухляды. С другой столик для завтраков и три стульчика. Моя жена не заценила остров вообще.

    Я у себя ставил телескопические направляющие на полное выдвижение ящика, вот такие

    DSCF4538.jpg

    ни знаю как называются, брал в мебельном магазине стоят копейки в ящик можно нагрузить до 30 кг. В моей кухне преимущественно шухляды, кухней пользуемся года 4. Проблем не замечал. Блюмовские доводчики правда на петлях уже менял. Направляющие работают тихо там типа подшипники. Доводить правда нужно руками, в конце типа фиксатора. Ящики с ДСП дно тоже.
     
    1 людині також подобається це.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Сучасна кухня своїми руками



    У Вас фасад з МДФ фарбований перламутровою фарбою:vo: якщо не помиляюсь? , моя дружина теж такий хоче .:) Скільки за метр заплатили не памятаете ?

    От острів зі стоєчкою *барною типу* собі напевно й робитиму ( так щоб можна було стільці під столешню засувати ) помоєму практично і красиво , такий варіант...

    Не лякайте за блюмовські петлі ( ті що міняли )!O=-:-\ . У вас вони які ? Ті що з вбудованими доводчиками ( сучасніщі ) чи ті що окремо ( петля і доводчик) ? Бо я вже вплотну на блюмовські петлі націлився , а тут таке :-\:(...
     
  8. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    долго выбирали остановились на этом. Цену сейчас не припомню давненько было. Если будете заказывать выкладывайте все фасады рядом может оттенок отличаться. Если дозаказывать, то вообще оттенок не получиться угадать. Нестандартный размер дороже.

    отдельно от петли. Но это только на одной дверце, та что с ведром (ведро на дверце висит, само крышку поднимает при открытии дверцы). Да и теща в гостях бывает, она и наковальню поломать может. Дети и те привыкли что дверца сама закрывается. А так петли отличные, но дорогие зараза.
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    2 totus

    Треба було може не дві а три петлі датиvictory, на ту дверку де сміттєве відро висить , навантаження всетаки ж більше бо і вага і частота використання більшіhello...
    А це відро Ви теж в магазині фурнітури брали ?



    Ніхто не в курсі ? як зробити так ,щоб і холодильник був зверху тим самим фасадом що і вся решта кухні прикритий , бо я щось не можу докумекати як воно робиться :banka: мусять же ж якісь завіси спеціальні бути( в магазині фурнітурному) чи ще щось подібне ?
     
  10. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Re: Сучасна кухня своїми руками

    да, очень функционально кстати, фоткать не буду, выкладывать стыдно мыть надо.


    Вам нужен холодильник встроенный, у него своего фасада нет, он рассчитан под общий кухонный. Вот посудомойка у меня такая. На одном объекте был такой холодильник. Размер меня поразил внутреннего объема нет вообще. Жена смотрела тоже прозрела с виду бандура, а внутри для студентов :down:.
     

Поділитися цією сторінкою