Вбудована побутова техніка

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем ИрМа, 7 вер 2010.

  1. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Сейчас и плит много с газовой поверхностью и эл. духовкой. :)

    Имхо. печь в эл. духовке лучше...
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Вбудована побутова техніка

    якщо достатньо напруги.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Вбудована побутова техніка

    Недавно цікавився посудомийкою в Фокстроті. Вибрав одну модель-коштує 6000грн. Прийшов додому глянув по інтернетмагазинах- та сама модель коштує 4700. І ще- Фокстрот ніякої гарантії не дає, відсилає до сервісного центру. Але якщо доплачуєш ще 500грн, то Фокстрот аж тоді бере машину на гарантійне обслуговування.
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Перед Новим роком брав у Фокстроті телевізор. Гарантія: стандартна - 1 рік, надає виробник, тому обслуговують сервісні центри виробника. Фокстрот за певну доплату (у мойому випадку теж 500 грн) надає додаткову гарантію строком на 4 роки, куди включено значно більше гарантійних факторів. Зокрема, в гарантію виробника не входять проблеми, викликані скачками напруги (у нас не рідкість), фокстротівська на це розповсюджується (спеціально уточняв).
     
  5. AnnaDem

    AnnaDem Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    я не знаю як воно там, але головне щоб ваша проводка витримала, сусiдам буде не весело, якщо ваш будинок розрахований на газовi плити. Зараз живу в будинку з газовими плитами i за своїм досвідом скажу, що в духовцi електричнiй готується швидше і їжа смачніша і навіть посуд залишається чистішим
     
    1 людині також подобається це.
  6. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Відповідь: Re: Вбудована побутова техніка

    Само собой...

    Я о том, что в эл. духовке более равномерный нагрев.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Вбудована побутова техніка

    І точніше температуру можна втримати.
     
  8. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Вбудована побутова техніка

    Попала мені в руки ел. варочна поверхня фірми SIMENS (FD7910 TYP EKT324),стан пристойний. Проблема в тому ,що це тільки частина (духовка відсутня). На самій поверхні є "органи управління "- зображеня на самій поверхні . Питання - чи можливо її підключини і використовувати за призначенням?Може хто зустрічався з такою вбудованою технікою,чи має схемку .... Допоможіть !
     
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Что кто скажет за технику FREGGIA?

    В общем то ищу газовую варочную поверхность, чтобы потом не спешно докупить газовый духовой шкаф. В начале хотел Бош, но попалась Фрегиа. Готовлю много, потому хочется, что то хорошее. Основные требования к газовому шкафу. Это конвекция. Желательно газовый гриль, но грилем я раз в год пользуюсь потому этот момент не важен. Тут мне еще попалась Занусси, с электрогрилем. Варочная поверхность с газконтролем и чугуными решетками. Все в цвете нержавейка.
     

Поділитися цією сторінкою