Садовый инвентарь, новые инструменты

Тема у розділі 'Инвентарь', створена користувачем DimaZ, 6 вер 2010.

  1. otaman

    otaman Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    24
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Якщо Вам звичайну віялку, то складного в ній мало. Та що я позичав, то цілий комплекс з сортування і очищення зерна(причому різного). До неї в додачу ще було купа різнокаліберних решет і заставок. Зразу і не розібратись, але осилив. Я планував з плити ОСБ чи фанери, плюс кучка рейочок. Складного ніц, але потрібно бачити.
     
  3. otaman

    otaman Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    24
    leshiy_40 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    otaman, ВО!!!:vo: Те що треба.
    Як буде доступ до дармової полови, то обов"язково зроблю.
     
  5. AKC147

    AKC147 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    16
    мотыга.jpg посмотрел на фото и вспомнил. Видел в самоделках для дачи вот такую мотыгу(см фото)
    по типу сделал свою из половины старого дискаФ220 для резки бетона.Радиус изгиба R120 угол для черенка 90град. Удобно делать канавки для полива, борозды, и т.п. затем засыпать канавки. Сосед такой пропалывает, особо где толстый стволик травы. Черенок подлинней, чтобы не нагибаться.
     
  6. AKC147

    AKC147 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    16
    Всем доброго времени суток! Нашел в Инете Ролл-инструмент для сбора грецкого ореха
    http://www.youtube.com/watch?list=PLzESbYOLNZ86dsewWKVDXpY-MaDXP2kMy&v=AVWbYOHnS_Q
    Показано, что даже куриные яйца собирает. Стал прикидывать как сделать. Не получается собрать и скрепить спицы. Дайте совет....
    --- добавлено: 26 янв 2014 в 23:46 ---
    И еще какое-то садовое сверло :
    Чутьём чую, что штука может в хозяйстве пригодиться, но для чего ?? Вроде лунки копать, но зачем такой толстый металл ?
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2014
    Андрей123 подобається це.
  7. Назар_Бойцун

    Назар_Бойцун Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Якщо ви маєте розміри блоку решет, або габаритні розміри то дайте будь ласка !!! буду дуже вдячний за будь яку інформацію по віялці (решетні) ....
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Назар_Бойцун,
    На жаль нічим не допоможу. Я віялку позичав, зразу і відвіз. Хоча, не думаю, що в тирнеті не знайдеться, погугліть.:Hi:
     
  9. Назар_Бойцун

    Назар_Бойцун Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Нічого не знайшов... хіба принципові схеми....розмірів ніяких ніде немає.....
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я Вам із голови напишу, розміри решет були 40Х60(приблизно), можливо з невеликими відхиленнями.
    Якщо збираєтесь робити власноруч, то для Вас це має бути не суттєво. Я так думаю... :Hi:
     

Поділитися цією сторінкою