Входные двери

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем spine, 23 гру 2008.

  1. master64

    master64 Майстер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Киев
  2. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Спасибо за ссылку. Буду искать что-то похожее (по качеству).

    Можно ли металлические входные двери ставить самостоятельно? Не будет ли тянуть холодом с лестничной площадки сквозь них???
     
  3. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    купив вхідні двері

    Дав 2800грн габарит 800*2080мм з зовні порошкове покриття з середини вагонка один замок без вічка і без ручок, без монтажу ззовні сталь 1,5мм коробка сталь 2мм. Відчуття таке ніби мене мокрим мішком по голові йобнули.:-\
     
  4. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Как теплоизоляция таких дверей???

    Если там все железо, то выходит холодом от них тянуть постоянно будет. Результат - в коридоре постоянно холодно!!!
     
  5. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    у коробку засунули мінвату а в полотно пінопласт, правда біля замка пінопласту нема є трохи дальше.
     
  6. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Блин, прихожу к выводу, что металлические двери - досвиданья. Нету таких у которых в сильный мороз конденсата нет.
     
  7. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Что удивительно? Против физики не попрешь.
    А какие собственно альтернативы? Дерево?
     
  8. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Когда мы делаем железные двери чтоб небыло конденсата- с нутри на двухкомпонентный герметик для стеклопакетов приклеивается лист полистирола.
     
  9. Елена111

    Елена111 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    только создала похожую тему:), ещё не дошла до этой...

    по своему опыту скажу:китайские двери это дёшево и ооочень сердито, особенно когда всё начинает клинить, царапаться, перекашиваться.
    Я уверена, вскоре наши люди откажутся от этого сплошного брака.

    но вот что у нас плохо то в Украине родной, так это то, что своих производителей ну нет напрочь и всё тут.

    Я вот в третий раз поменяла себе входные двери и на сей раз поставила себе белорусские входные двери, много слышала что белорусы в этом деле оч ответственный народец.

    Выбрала в интернете входную дверь Defender (так сразу и не запомнишь))))

    Цена вопроса мне обошлась 3200грн полный комплект с отделкой
     
  10. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Входные двери

    особисто я не в захопленні від металевих дверей! дайте самі собі відповідь на такі питання:
    1. Якісні металеві двері відповідно й важуть, тоді як треба їх кріпити щоб з часом на стінах в місцях кріплення не ствоювались тріщини
    2. по інерції закривання дверей вага йде в плюс - значить щоб не хлопали вони їх треба пригальмовувати при закриванні, те саме і при відкриванні (мене це особисто дістає)
    3. вони утоеплені всередині, але питання конденсату, корозії металу зсередини залишається актуальним завжди (окрамий "-" дверям з вікнами коли вікно ніби є і ніби й немає)
    4. ну хто полізе миляти двер з "спеців-домушників" якщо є замочок у дверях (доречі в неті є якісно описано як вкривати замки, броньовані двері і тд.)http://www.locks.su/bump/index.shtm
    5. так за що ми тоді такі гроші в них вкладаємо??? - це виходить частково данина моді, частково самообман а частково потужна реклама!!!
    Тому я особисто за класику - дерево, правда якісно зроблене. а прити злодія - замків не було і не буде, бо що одна людина видумала десять модернізують!
     

Поділитися цією сторінкою