Переробка і зберігання овочів і фруктів

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Vudracom, 3 вер 2010.

  1. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Давайте тут обмінюватись технологіями зберігання та переробки. може в когось є фірмові рецепти, перевірені методи чи ж навпаки запитання!
    Наприклад яблука ранні - білий налив чи паперівка суперово підходять на виготовлення яблучного варення бо мітять мало соку. А антонівка слава переможцям добре підходять для вичавлення соку. Але лише коли вони ще чуть не достиглі. А стиглі плоди сушимо на сушку. Потім зимою узвари - супер. Правда ще варто грушку-дичку назбирати. Можна й сортову, але шкода її. Потім ще в узвар чорноплідної горобини сушеної, 10-15 зернин - смак чудовий!!! і натурпродукт.

    Добавлено через 4 минуты 39 секунд
    Цього року зеленого горошку насадили багато... потім обірвали , почистили і заморозили. Тепер маємо свій на зиму. А зелень салери, кріп, зелень петрушки краще не сушити а теж помивши, порізавши заморозити. Дуже добре зберігається смак і запах. Зимою ніби щойно зірвана згороду.
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Я знаю еще один прекрасный продукт из фруктов - домашнее вино!:vo: Виноград, яблоки, вишни, смородина и т.д. подходят для этого.beer
     
  3. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    можно еще нарезать и с солью в банке хранить, такая укропная соль получается
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Переробка і зберігання овочів і фруктів

    DimaZ, а як ви його робите (вино) -розкажіть!
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Переробка і зберігання овочів і фруктів

    я к сожалению не делаю, только выпить могу:), отец делал, но я рецепта не знаю, помню просто бутыли с трубочками в воду опушенными, в инете рецептов куча на самом деле
     
  6. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Переробка і зберігання овочів і фруктів

    DimaZ, але яка частина з них провірена... в пропорціях - не знаю. Знаю лише шо кожен рецепт треба підігнати ще - це стосується друкованих версій -бачу як мати коли навіть рецептуру якусь нову пробує всеодно дещо змінює бо пишуть то часто - густо не ті що роблять а просто писаки!!!
     
  7. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Підтверджую - вже три роки морозимо зелень - кріп, петрушка, щавель, горох і т.д.
    Так же морозим клубнику, малину, землянику, черную и красную смородину и еще много чего:Hi:
     
  8. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Я одно время несколько лет подряд делал домашнее вино. Вначале нужно виноград раздавить, можно тыльной частью кулака, но, сок, правда может разъесть кожу на руке. Лучше размять ягоды каким-либо механическим приспособлением. Затем все сливайте в банку, и ставьте под водяной затвор, чтобы спирт не переиграл в уксус.
     
  9. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    и мы малому ягоды на компот морозим, все лучше чем соки покупные
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    А водяной затвор с отцом делали так - берем медицинскую одноразовую перчатку, обрезаем пальчик, вставляем трубочку, герметизируем соединение скотчем/изолентой и второй кончик трубку в полную пластиковую бутылку с водой. И ждем-с:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою