Керамблок vs Газоблок

Тема у розділі 'Кладочные материалы', створена користувачем Алексей82, 27 сер 2010.

  1. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    Газо-піноблоки підрізаємо спіціальною ножовкою-пилою , а цеглу , камінь, керамоблоки болгаркою ) є станки для Точного різання , але дорогі зараза )))
    ускорення процесу...... збільшення робітників !
     
  2. Vitekstroy

    Vitekstroy Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Нет, болгаркой и ножовкой точно не отрежиш, особенно под углом, только материала кучу переведут строители! А какие есть станки для точного реза? На сколько дорогие?
     
  3. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    ціна такого станка тисяч 7-9тис. грв.
    пено и газоблок.... ЗАПРОСТО ріжеться і так як потрібно ?
    уяви собі на риштуванні станок вагою 100кг......
     
  4. Vitekstroy

    Vitekstroy Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Так 7 - 9 тысяч гривен - это сегодня не деньги! Станок будет находится внутри здания, как и все другое оборудование и перемещаться в верх по этажам, относительно их застройки. Большие объемы, ножовкой не подойдет - руки отвалятся, да и строить так будем вечно...
    Какой Вы имеете ввиду не дорогой станок нам может подойти, за 7-9 тыс. гривен, может дадите ссылку посмотреть на него, если у Вас есть ссылка?
    Нам вот дали ссылку на одну компанию, конечно интересные у них станочки, к стати вот http://prom-industry.com.ua/product_list/group_1875994
    Но только то что нам понравилось, действительно дороговато нам кажется - это ленточная универсальная пила - http://prom-industry.com.ua/p9071857-pila-lentochnaya-dlya.html
    Смотрел с алмазным диском, но те которые берут пропил 220 мм, тоже не дешевые - вот например http://prom-industry.com.ua/p9373515-stanok-kamnereznyj-mayatnikovyj.html
    По цене мне больше всего нравится конечно вот этот с 350 диском, но я не знаю ими в два прохода получается резать, или нет буду узнавать - http://prom-industry.com.ua/p9872509-kamnereznyj-stanok.html
    Это конечно крутые станки - 100% Италия, 2 года гарантия, но и цена соответственно, хоть и ниже чем у немцев, как говорят, но все же...
    Вы такие имели ввиду, или другие? Может Вы знаете где дешевле можно найти, я был бы благодарен, только не Китай, если что.
     
    Mikasl подобається це.
  5. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    какой из них хорошый-лучший , не могу сказать поскольку не покупал не пользовался, а на щет цен.. ет надо смотреть в нете... и сравнивать на сайтах... ну и конечно читать отзывы... если есть конечно ))
     
  6. Bengraf.com

    Bengraf.com Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Можно посмотреть на закон который приняли в Москве запрещающий облицовывать пустотелым кирпичом??

     
  7. Saper<<<

    Saper<<< Підмайстер

    Повідомлення:
    62
    Симпатії:
    14
    Здравствуйте!
    Прошу прощение. новичок в этом деле - подойдет ли Керамблок для пристройки для загородного дома, или лучше выбрать что-то другое. Если Керамблок отличный вариант, то посоветуйте какой брать
    Спасибо большое!
     
  8. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    Вітаю шановних майстрів.
    Прочитав всю тему. Дякую за те, що виражаєте свої професійні думки,критикуєте ,та розмірковуєте. Так склалось, що я теж будуюсь, вже готовий фудамент http://krainamaystriv.com/threads/21852/ . На данний час визначаюсь з чого буду будуватись, тому і цікава дана тема. Я не спеціалість, але життя заставляє.
    Багато міркував, аналізував, хочу порадитись з вами.
    Поділюсь своїми спостереженнями, газоблок- керамоблок, в деталі: якої твердості, теплопровідності, розмірів, яким мастилом між ними мазати не вникаєм.Про це пізніше.
    Сформулюу своє уявлення та властивості про газоблок:
    1.Легкий
    2.Ідеальний при зведенні стіни (ріжеця рубається)
    3.Можна ложити на клей, ізвестковий роствор, цементній не рекомендовано. Мостики холоду і т.д.
    4. Боїця вологи,сонця, любить що б був закутаний.
    5. Потребує обязкового утеплення (вивести точку роси за межі блока)
    6. При будівнистві гаража з середині можна і не штукатурити і гарно виглядає:-D.
    7. В процесі його виробноства використовується хімічні складові, що б булечку надути:-D, розумію що вода тоже хімічний елемент.
    8.Як що доведеться картину на стіні повісити без ніяких проблем, гвоздь й де як в дерево.
    9. Прийшов з дружиною до фундаменту закатали рукава і за дві- три недільки коробочка готова.
    10.На Киев сейчас цены на AEROC (Обухов 695гр\куб , Березань 680гр\куб)
    Актуально Купянск по 600гр\куб с доставкой (реальных 30 кубов)
    Возможен Стоунлайт 685гр\куб (для терпеливых)
    Станом на 28,06,15. мені поки не відомо.
    11. А мені його потрібно затарабанити 250км. від Києва.
    А тепер. Керамоблок.
    1,2,3.Легкий. Ідеальний при зведенні .Ложим на клей або на те що продавець порекомендує.
    4. Я думаю- що стійкийдо вологи.
    5. Повністю не впевнемий- чи потребує додаткового утеплення?
    6. В технічних приміщеннях не потребує штукатурки.
    7. Вироблений з глини. Будем вважети без хімії. Але саму глину як будівельний матеріал я поважаю.
    8. Картину повісити без дюбеля не вдасця.
    9. Да- з дружиною збудуємо.
    10. Ціну станом на 28,06,2015 не знаю.
    11.І всеодно мені його потрібно затарабанити 250км. від Києва.
    Вся сила в теплому, комфортному для проживання будинку- а з чого збудуємо це важливо.
    А будую ось таку красу в дзеркалі http://www.alfaplan.ru/catalog/item_2301/
    Вимоги що- до довговічності, стійкості до атмосферніх впливів, теплопровідності , волого- проникність, промерзання, утеплення і яким маслом між ними мазати і як мазати треба знати.Чи потрібно каркас для другого поверху, а може армування в стіні.
    Буду вдячний за поради та критику. Також було б приємно побачити думку, плюсів та мінусів, майстрів які живуть вже в збудованих будинках.:Hi:

     
    Bengraf.com подобається це.
  9. Bengraf.com

    Bengraf.com Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Керамоблок отличный материал, занимаюсь ими потому, что лично мне нравятся. А с керам блоком сейчас вообще дефицит. Подскажите где у Вас объект? может и везти не нужно будет, блок из Польши поставляться и Словакии. LT PT.png



     
  10. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    А й да гарячий козак Bengraf.com.
    Ви як на базарі ( і тільки сьогодні і тільки для вас- куда вам завести).
    Ви серйозний спец- роскажіть нам всім провластивості блоку його мінуси та плюси. Проведіть зрівняльну характеристику по відношенню газоблока. Чи є необхіднісь будівниства каркасу, армуванні, утепленні, для будівниства 2 поверху(нагрузки) волога і тд.і тп. А куди вести , скільки, напишу як опреділюсь з плюсами і мінусами, та ціною за куб.
     

Поділитися цією сторінкою