Розташування циркуляційного насоса і розширювального бачка

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Grygor, 23 сер 2010.

  1. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Образлива якась думка... Хіба цей форум призначений виключно для спілкування майстрів...ні,не так ..Майстрів, ось як ? Особисто я сподівався, що я (учень четвертого класу) можу запитати, що мене цикавить, у людей досвідчених та отримати кваліфіковану відповідь без будь - якого глузування. Та воно врешти-решт, так и є. А Вам , шановний ,petrucho, скажу так: якщо Ви запитаєте у мене щось таке, у чому я - знавець, а Ви - учень чєтвертого класу ( а такого дуже-дуже багато,наприклад, у військові сфері) я ніколи не буду з Вас знущатися, а спокійно и з повагою розтлумачу Вам усе, що можу.
    Модери, вибачте за оффтоп. Я тридні стримувався...
     
    1 людині також подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювального ба

    саме так і поступаємо.
    Дон, не потрібно брати близько до серця характер іншої людини. petrucho просто інший, ніж Ви. Я впевнений, що він не глузував, просто це так прозвучало..beer
     
  3. petrucho

    petrucho Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Костополь
    :-[ вибачаюсь але дійсно глузувати ні з кого не мав бажання.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Докладываю: мой циркуляционный насос имеет три режима работы(по мощности) 30,46 и 60 W. В системе антифриз,напоминаю. Насос стоИт на подаче,на вертикальном участке подающей трубы сразу за котлом. До недавнего времени переключатель мошности стоял в среднем положении(46) и никакого эффекта от насоса я не замечал. Месяц назад я переключил на 60W и с уверенностью заявляю :ЕСТЬ ЭФФЕКТ. Предполагаю, что заковыка в разной плотности воды и антифриза. Более точно сказать не могу т.к. для этого мне нужно вынуть из клапана резиновый шарик и ,поместив его в посудину с антифризом, понаблюдать за его(шарика) поведением.
    При случае попробую,но ,пока, хватает и того, что от насоса наконец-то появился толк. А всего-то нужно было переключатель повернуть.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювального бачка

    по пам'яті - антифриз важчий від води і тому ваш клапан повинен бути завжди відкритий. Тобто насос буде качати через байпас на себе.
     
  6. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Так, згоден. Швидше за все, так і було, доки я не повернув перемикач, чим збільшив швидкість струму рідини і клапан ,внаслідок цього, таки сів на належне місце. Гадаю, що було так,але щоб впевнетися треба буде таки витягти тую кульку. Або пошукать розібраного клапана...
     
  7. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    Не в каждой системе срабатывает клапан в первом режиме (слышно "хлопок" шарика), зависит от высоты стояка, к-ва теплоносителя и т.п.
    В таких системах, включаем на "3", а потом ставлю на "1", клапан закрыт и всё работает....
     
    1 людині також подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювального бачка

    я ще доповню, що перед інсталяцією шарикового клапана потрібно перевірити щільність прилягання шарика у гніздо. У моєму щойно купленому клапані гніздо мало напливи, тобто не була оброблена поверхня контакту з шариком. Шарик не щільно прилягав до гнізда, що зменшувало силу притискання шарика і збільшувало "холосту "роботу насосу. Додаткова "обробка напильником" покращила ситуацію. Буває ще і шарик з різним облоєм, який також необхідно усунути, щоб не заважав.
     
    1 людині також подобається це.
  9. ростик

    ростик Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Иваничи
    [email protected]
    У мене також проблема з насосом системи опалення, Справа в тому що він круть але до останніх двох радіаторів на подає воду,а коли його вдається нормально запустити(інколи запускається тільки з третьої швидкості, при запуску відбувається одиничний стук і збільшується тиск) тоді вода поступає по всій системі.Зараз його ніяк не можна запустити,тобто він працює але вода не поступає до останніх радіаторів(заоаз він запускається без стуку і без підняття тиску).Така проблема виявилась з першого його запуску.
    Насос італійський DAB VA 35/180 EVO.Твердопаливний котел,5 радіаторів двотрубна система,нижня подача тиск в системі макс.1.5.бар. Допоможіть будь-ласка у вирішенні питання.
     
  10. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Гм....А у мене теж, геть не завжди чутно той одиничний стук кульки по корпусу. Інколи чутно,але частіше - ні. Навіть на 60 -ваттному положенні перемикача.
    І на біса я залив антіфріз у сістему !!!??? Із-за цього тепер маю проблеми з розбіранням будь чого, того ж клапана. Антіфріз треба зливати в якусь емнисть, та й вимоги до ущільнювань більш жорсткі....
    Зараз би не став цього робити, бо сістема водопостачання все-одно не захищена від морозу.
     

Поділитися цією сторінкою