Розташування циркуляційного насоса і розширювального бачка

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Grygor, 23 сер 2010.

  1. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювального ба

    Саме зараз я ламаю собі голову з цим клапаном.В стару гравітаційку хочу поставити насос на байпас і клапан ZWR 40.Хочу ставити на обратку так як говорить
    Mulihron,
    Я думаю проблем бути не повинно.
     
  2. Nickolai

    Nickolai Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    UA SUMY
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювальног

    А что мешает поставить на подаче, как на рисунке ?


    А где гарантия что не будет ?


    В старой системе отопления есть грязь в трубах которая будет отлаживаться в низу клапана при горизонтальном положении, следовательно, шарик перестанет перемещаться. При правильном вертикальном положении клапана вся грязь проходит "сквозняком" .
     
  3. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і роз

    В мене виникли сумніви щодо того чи підніметься шарик під дією гравітаційки(коли насос вимкнений).Чи можливо я дарма сумнівався???beer
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розташування циркуляційного насоса і розширювального ба

    Simchuk S., краще шукайте горизонтальний шариковий клапан - це надійніше.
     
  5. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Усе уже куплено і запаковано.Залишилось тільки повварювати все на свої місця.Тепер тільки постало питання куди краще.......?????????
    Все таки сумніви щодо того чи підніметься шарик під дією гравітаційки в мене лишаються.А з другої сторони,якщо ставити на обратку,то дійсно стара ггравітаційка дуже забруднена і клапан може повністтю не закритися.:down:
     
  6. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    Всё будет работать! Поставьте "американку" на клапан иначе снять/поставить насос (при необходимости) будет проблематично!
     

    Вкладення:

    • 9.1.1.jpg
      9.1.1.jpg
      Розмір файлу:
      141,3 КБ
      Переглядів:
      229
  7. Nickolai

    Nickolai Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    UA SUMY
    Нет смысла ставить американку на клапан :down: , при родных гайках (переходниках) на насосе он снимается без проблем. :vo:
     
  8. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    Снимали? И как прокладки потом ставили? :)
     
  9. Nickolai

    Nickolai Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    UA SUMY
    Откручиваю гайки, насос вынимается в сторону (в лево или право), собираю в обратном порядке, прилаживаю прокладки к насосу и всё это подставляю назад на место. ;-)
     
  10. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Re: Відповідь: Допоможіть з вибором

    У меня тоже лет пять , но толку от него мало. Практически - никакой разницы. Так....чуть-чуть..
    У меня в системе антифриз и я боялся, что он сожрёт помпу. В инструкции-то об этом - молчок. Не сожрал, но толку от него(насоса) маловато. Зал бы - не стал бы устанавливать.
     

Поділитися цією сторінкою