Вольер!

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Sashok3306, 21 сер 2010.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вольер!

    :-D:-D

    Та я щось зациклився на сторожових.beer Для мисливських може й дійсно добре. Моя німкеня ночує на бетонній терасі, хоча має добру будку і вольєр. Мабуть їй там краще.:Hi:
     
  2. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вольер!

    А вона у Вас має вибір де ночувати? То добре. Собаки навіки розумні створіння, щоб там ни говорив академік Павлов, мов, собака не має розуму, а лише інстинкти. Ось мій вухань. Світ не бачив такого хитрого та розумного. Втім,відволікся. Додам, що я на вході в будку зробив таку соби шторку зі своєі староі тельняшки. Щоб тепло затримувала. Вухань одразу зметикував, що до чого. Заліз, подивився и лизнув руку, крутячи хвостом.
     
  3. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Эххх, а моя лайка, зараза такая:-D, если температура выше -15 выгребает с будки все подчистую...
    Будку делал (где-то тут выкладывал уже) - с наружи вагонка (по всему периметру), потом пенопласт 5-ка, внутри ОСБ то же по всему периметру...
    До пенопласта еще не добралась:-D
     
  4. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Вы знаете, я бы насторожился. ОСБ,говорите...Это же такая штука,наподобие ДСП ? При изготовлении ОСБ применяется формальдегид ? (как при изготовлении ДСП ) Если - да( я не в курсе) то это скверно. Я когда-то соорудил будку из ДСП - собака наотрез отказалась в неё заходить. Спецы-собачники, к которым я обратился за советом, обалдели, мол, ты что, ни в коем случае нельзя будку из ДСП. Это,мол, всё-равно, как собаке ширнуть в нос шилом. Послушал и сколотил из деревянных досок. Всё наладилось. Лопоухий принял без возражений. Мож, и Ваша лайка таким образом выражает свой протест против ОСБ и пенопласта ?
     
    1 людині також подобається це.
  5. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Та не, ей в такой будке видать "жарко" с тряпками/соломой - все выбрасывает, да и до -5 спит не в будке - на деревяных щитах...
    Нету ничего очень плохого в ОСБ:Hi:
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Вольер!

    Це точно. Лайка все-таки сибірська. А там з ними ніхто не панькається. Ночують на вулиці.:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою