Скульптури бензопилою

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем mijki, 19 сер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    :vo: Побачив як люди працюють( бюсти, звірі ітд) відразу запалився щось подібне і собі з ковбана вирізати . Поки що придивляюсь до різних фірм виробників бензопил . Крім того є потреба завалити кілька старих дерев в садку , значить найменша не підійде , треба шукати щось з середнього класу потужності .

    Хто яку бензопилу використовує ? Діліться досвідом та підказками .
    Наприклад - яку ліпше фірму взяти , щоб без позорнознаменитих " пласмассових зубачок" була і не надто дорога .:)


    Ось ніби непогана - пишуть що вібрація внормі і можна не замучуючись довго працювати ( важливо при роботі над скульптурою)
    http://stroymaster.co.ua/husqvarna/benzopily/benzopila-husqvarna-450e/?pop=0
     

    Вкладення:

  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Скульртури бензопилою

    O=-:-\:phttp://www.ua.husqvarna.com/node1817.aspx?nid=69748&pid=36722

    Ця взагалі спеціально для художньої різьби зроблена ! Ціна правда кусається - 4900 треба буде кільком сусідам їхні портретскульптури в садок вирізьбити, щоб окупилася ...http://stroymaster.co.ua/husqvarna/benzopily/benzopila-husqvarna-339xp/



    Хто яку скульптуру хотыв би бачити в своэму садку ?

    пс - ну, типу Вашої вівчарки реально розмальованої , чи тещі :-Drofl
     

    Вкладення:

  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Скульртури бензопилою

    Ну що ж коли в темі ніхто нічого цікавого не бачить то я видам ще одну цікаву ідейку щодо бензопиловиробів - як вам такий журнальний столик ? Черепаха + 4 слони+ круглий стіл розмальований під ...
    victory:-D
     
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Скульртури бензопилою

    mijki,
    Тема интересная! Но у нас на Украине мало кто занимается таким делом.
     
  5. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Скульртури бензопилою

    это точно...
    хотя по телику смотришь как пацаны бензопилой шедевры творят, так класс...
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Скульртури бензопилою

    beer
    Ну мебельникам думаю таке розширення діяльності думаю точно не завадило б :) Ви уявіть наскільки ексклюзивні меблі можна виготовити використовуючи в проекті елементи скульптури ;-)

    Я в забугорії бачив дуже класну садову скульптуру в дереві серед газончика . Овечка з двома ягнятами в милій постановці, дуже гарно дивиться доречі :vo:Десь була ще фотка, як знайду то викладу ,
    пс- дерево було тоноване під морений дуб.


    пс пс - там зрозуміло бензопилою робиться тільки груба форма, все решту ДОВОДИТЬСЯ звичайними столярними та різблярськими інструментами , шліфовкою, пропиткою ітд.
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
  8. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Гарні роботи на відео.Думаю щоб це зробити треба бути хоч трохи художником.
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Нема там нічого складного , була б добротна бензопила+бензин+масло , трохи практики , бажання і все вийде . :Hi:

    Husqwarna ніби шведська непогана ... ота мала зверху по посиланню. Занадто важку думаю теж не варто брати бо якщо працювати кілька годин над роботою то й руки підвечір не підведеш.

    Сподобались лавочки із звірятами по боках . Такі речі, звісно якщо зі смаком якісно зробити:rubanok:drel, могли б стати окрасою будьякого магазину по благоустрою та озелененню;-):-D Думаю і клієнтури в Україні на такі речі не бракує:Khello


    таке , як бачите , робиться за 1 годину http://www.youtube.com/watch?v=64FYERjWyS0&feature=related
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець

    Вкладення:

    • img07939.jpg
      img07939.jpg
      Розмір файлу:
      109 КБ
      Переглядів:
      80

Поділитися цією сторінкою