Газификация участка, если газ есть на улице

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем sszz, 12 сер 2010.

  1. sszz

    sszz Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Добрый день.Прощу прощение, если тема не в той ветке.Не нашел нужной. Но думаю тема будем актуальна всем начинающим строителям собсвтеного жилья.
    А вопрос очень просто, сколько обходится газификация участка и какие документы и разрешения необходимы для начала газификации?
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Газификация участка, если газ есть на улице

    Все залежить яким чином ви будете підключатись - в який газопровід, яка відстань до нього, яка площа будинку (який розхід газу), яке місто і т.д.
    Ось тут https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=1970&highlight=газифікація тема як я підключався торік. Все разом з проектом обійшлось якщо не зраджує пам’ять у 14 тис грн
     
  3. sszz

    sszz Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    А чтоб разрешили газификацию дома, необходимо чтоб дом был узаконен?
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Газификация участка, если газ есть на улице

    Що значить узаконений? Законно побудований чи зданий в експлуатацію?
    Логічно що якщо будинку немає то газ проводити нІкуди. Взагалі потрібно в газконтору подавати паспорт БТІ, але у мене наприклад його на момент включення не було, подав документи які підтверджували що ділянка моя - цього виявилось досить. Ви запитайте у себе в газконторі - в ніс ніхто не дасть - це їх гроші, вони підкажуть як краще зробити :)
    Ще такий момент - якщо у вас не підключені прилади які вказані у проекті (плита, котел) то газ також не включають. У мене ось газ уже майже рік як заведений але пломби не зняті бо опалення ще не зробив і не живу поки що то мені не горить
     

Поділитися цією сторінкою