Насадные фрезы, столярный станок

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем mijki, 12 сер 2010.

  1. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Відповідь: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Я би сказав: Щоб робити багато і швидко якісні двері... Насправді ручного фрезера, тим більше такого як у mijki, вистачить цілком щоб зробити двері найвищої якості. Треба ще зробити для фрезера стіл і ніяких проблем.

    То, звісно, непогано коли у вас є де їх всі розставити і, навіть, коли є окремо циркулярка бува зручніше працювати на комбінованому, фугонув і одразу відрізав не стрибаючи від одного станка до іншого. Я би бзяв комбайн, а потім докупляв окремі ті які будуть потрібні.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Ето если делать по мелочевке то может и удобней. Но, а если делать те же самые двери, то удобства я не вижу. Если и пилить, то все детали сразу. Фугуют тоже все сразу.
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Так , фрезер вже є, ручна (фіолентівська) циркулярка є ... тепер треба думаю по порядку найважливіщий агрегат підбирати. Думаю рейсмус це те що мені зараз найбільше потрібне .

    На рахунок циркулярки - спершу спробую обійтися ручною та торцовкою ( купівля циркулярки покищо почекає) але " без рейсмус жізні нєт" намотав на вусvictorybeer

    http://www.instrument.in.ua/basket.php?to_basket=8921 коштує 4200 але має електронне регулювання товщини стругання ( надіюсь що точне ...)

    - От якщо рейсмус точно відстругає, то можна обійтися без фугувального станка, чи не це реально :banka:?
     

    Вкладення:

    • 5147.jpg
      5147.jpg
      Розмір файлу:
      25,8 КБ
      Переглядів:
      100
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Відповідь: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Нет нельзя.

    У рейсмус если засунуть доску покрученую такая она и выйдет.
     
  5. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Відповідь: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Фуганок це база, це початок початку. Тому фуганок повинен бути "по умолчанию" і бажано щоб це був гарний фуганок. Фез рівної фуги та прямого кута ви не зможете склеїти нормальний щит, будуть неточними шипові з'єднання і таке інше.
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець

    Вкладення:

  7. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Если планируете использовать только для своих потребностей то можно взять по дешевле (хотя етот станок доверия не внушает ) Нужно при покупке все хорошо проверить.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Подивився що стрічковопильні станки з висотою пропилу понад 15 см. коштують біля штуки вічнозелених ( 18 см. висота пропилу - охота велику для нарізання шпону ) але цей станок напевно не варто заради цього брати бо шпон ( як yarek писавvictory) можна нарізати і циркуляркою - на 9 см.

    Заради тих кількох сантиметрів викидати стільки зелені немає бажання , напевно всеж ліпше обійтися таким станочгом:)http://ptk.in.ua/ua/pks-315s.php і помучитись потім трохи довше з наклеюванням шпону .

    Ще таке питання , знайшов в неті фірму що продає екзотичний шпон товщиною 0.6 см. Але щось він мені занадто тонкий і не надійний виглядаєO=-:banka: десь трохи занадто сильно шліфанув і дірка ?:-\:( Чи нормальний політ буде ?
     
  9. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Так ему нужно 400вольт
    Так вы же не будет шлифовать ленточной шлифмашинной. Если шлифовать орбиталкой или маленкой вибрацыонкой и использувать наждачку 180 или выше то я думаю не каких дыр не будет. Сложней на мой взгляд не сошлиховать лишнего на углах и краях заготовки.
     
  10. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Саме таким шпоном шпоновані наші меблі,принаймі так було при совдепії.А от при шліфовці теж потрібні навики.Слава ua прав вам підійде вібраційна шліфмашинка/
     

Поділитися цією сторінкою