Насадные фрезы, столярный станок

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем mijki, 12 сер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Ну і вистачить, для вітон та дверей можна і фрезерком зробити :)
     
  2. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління



    Не знаю как щас, но раньше на валу был конус (а не резьба), на который насаживался патрон. Так вот если расширять на нем отверствия, то от вибрации патрон слетает.
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверлін

    Такі складні речі треба "пощупати руками".
     
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Нужно не только пощупать, нужно еще и посмотреть удобно ли на нем выполнять например распил, строгания деревесины и.т.д. Хватает ли ширины стола,длины. Удобно ли его настраивать. И вобще мое мнение, что лучше покупать для каждого вида работ свой станок, а не универсал.
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Воно то так, але якщо брати виключно для того щоб зробити меблі собі, то не вигідно получиться . Не окупиться така інвестиція ніколи . Хіба би потім дав обяву десь в газету, та продав те все як Б ушне ... або шабашити на меблях...

    А один станочок ( приблизно за 600 уо. ) то кожен домашній майстер може собі дозволити , і по фінансах і по місці яке він займатиме і по тих роботКах для яких він береться . Ось наприклад ширина стругального вала 20 см. ну хіба її не вистачить ? Щиток набрати з 30 сантиметрових чи з 20 , помоєму вигідніще взяти комбо станок, бо той що стругає 30 сантиметрові коштує вже немалі гроші і потрібен хіба для мебельного цеху а не в підсобку якусь...:Hi: imho
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Підкажіть , хто в курсі , на рахунок сикористання дрелі станка в функції привода для токарки .

    пс - заготовку перед точінням нагрубо обкруглив би бензопилою .

    Чи вистачить потужності станкодрелі щоб виточити наприклад таку масштабну річ ?:banka:SOS
     

    Вкладення:

  7. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Мощности двигателя хватит а вот обороты очень большые будут. Такую заготовку нужно точить на небольших оборотах и на станке с очень массивной станиной.
    С помощью дрели можно точить небольшие заготовки. Я давно пробывал точить, получалось не плохо. Если найду покажу пару своих работ, которые я делал на станке из дрели, если конечно интересно.
     
  8. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Щоб виточити таку річ думаю потрібний спеціальний токарний станок з різними приспособами.А саме легше буде її робити на токарному по металу.Там і станина міцна і обороти які хочеш.Колись мій жіночий брат точив балясини з дуба(500шт) на станку з ЧПУ по металу.

    Добавлено через 1 минуту 46 секунд
    Звісно хочем бачити.
     
  9. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Нашол только подсвечник, была еще шкатулка, но не знаю где она лежит.
     

    Вкладення:

    • 21082010403~.jpg
      21082010403~.jpg
      Розмір файлу:
      262,7 КБ
      Переглядів:
      129
  10. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Столярні станки, циркулярка + рейсмус + фугування + сверління

    Я саме а цей верстат задивлявся- дуже сподобався. Все зроблено досить міцно і ніби все рівненьке, а от Перфомакс такий вже два чи три роки працює і про нього такого не скажеш. Впринципі теж досить непоганий станочок, рівненький але дуже багато штампованих деталей, малувато жорсткості, довбальний теліпається і стіл циркулярки дуже гнучкий, ще не подобається лінійка яка закріплюється з одного кінця і теж легко прогинається. Крім того ФДБ з рейсмусом. Корочє я би взяв ФДБ.

    Добавлено через 7 минут 5 секунд
    Здрасті!!! Як це нє расширяєт??? На фіга ж оно тада потрібно. І свердлить і роздовбує воно.:)

    Добавлено через 1 минуту 7 секунд
    То мабуть або погано зроблений конус або руки:-D

    Добавлено через 1 минуту 8 секунд
    Повністю підтримую.
     

Поділитися цією сторінкою