Греется и отключается ноутбук

Тема у розділі 'Высокие технологии', створена користувачем DimaZ, 10 сер 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Да как-бы устраивает меня виста, не чувствую я с ней никаких особых проблем
     
  2. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Греется и отключается ноутбук

    :wild: ваш совет аналогичен совету "пересядьте с мерседеса на зипорожец":bratan:, да Виста прожорлива и слегка медлительная, но просто нунжно купить книжечку типа Виста для Чайников и настроить систему на максимальное быстродействие! До ума эту работу не довёл, потому что вышла 7 и теперь откатываю её!
    7 - работает и на целеронах 1,2 нормально, а ХР СП3 - был и работал на этой ОС, но после Висты и тем более 7 - ХР ЗАПЫЖОРЕЦ! Семёрка реально быстрее!
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Греется и отключается ноутбук

    система взагалі має бути незамітна і в ідеалі Ви не повинні знати, що то таке.. :)
    Так що не заморочуйтесь з новими осями - працює хр - хай працює.
     
  4. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Греется и отключается ноутбук

    так когда-то говорили про ХР, типа отстой, 98 рулит! И шо имеем теперь!???
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Греется и отключается ноу

    виста, а тим більше сімка - це монстри. 10Г на диску - і то тілько чиста установка.. 98 брав на диску 200 (!) МБ і 40 Мб оперативки. І все літало. Жаль, що перестали її підтримувати - я б ніколи не перейшов з 98 на щось інше..
     
  6. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Греется и отключается

    назад в прошлое? 98 - это точно монстр!
    время 20 гиговых винтов давно минуло!
    трудно возразить...
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Греется и

    штучне нарощування нікому не потрібного потенціалу, активоване мікрософтом
     
  8. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Греетс

    ну я так посмотрю, у вас ностальгия по совдеповским винтам на 25МВ...
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    скоріше сумне констатування факту: з мене витискають гроші.. Добровільно-примусово заставляють купляти новий комп, тому що старий вже не тягне нову ОС, яку я теж змушений купити, тому що стара ОС не підтримується виробником і т.д.
    Стоїть у мене цілком добрий принтер Хпаккард 1100. Стоїть, тому що мікрософти відмінили підтримку цього принтера - зробили оновлення і система вже не бачить принтера. Заходжу на сайт ХП - нема вже драйверів нових для ХР, купляй новий принтер. А старий ще нормально друкує, як новий..
    Так що не ностальгія в мене, а злість.. :)
     
    Petko подобається це.
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    Voyutichi, ну так а новую програмку установить хочется? а там и интерфейс приятнее, и функций больше и работает лучше, но старая ос ее не тянет. Выбор то простой не менять компьютер и ос но и поставить в ближайшее время ничего нельзя будет, либо постоянный апгрейд и гонки за технологиями
    Ведь в принципе не заставляют покупать, а просто ставят в такие условия что покупаем, но отказаться можно всегда.
     

Поділитися цією сторінкою