Труби для опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Hennadii, 4 сер 2010.

  1. Hennadii

    Hennadii Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Re: труби для опалення

    ну, цей фахівець каже, що перегріватиметься вода часто, бо мала пропускна здатність, у наслідку, часто відключатиметься котел, й за рік згорить автоматика
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Труби для опалення

    Для 24 кВт звичайно 16 мм замало, потрібно мінімум Ф26 від котла, а дальше - в залежності від потужності гілки.
    котел не спалить більше газу, ніж вода зможе забрати з нього тепла. Це стандартна умова роботи автоматики сучасного котла - зменшувати потужність котла в залежності від росту вихідної температури теплоносія.
    Скажіть це своєму фахівцю.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Строй со мной

    Строй со мной Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: труби для опалення

     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: труби для опалення

    труби необхідно ховати, пластикові чи металеві, під декорацію, підлогу, в стіну.
    Якщо метал - залізо, тоді не сильно привабливіше буде, скоріше всього ще страшніше.
    Якщо мідь - то алюмінієві радіатори точно не підходять, а залізні - 50/50. Найкраще - мідні.
    Отже метал не так вже універсально..
     
  5. Строй со мной

    Строй со мной Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: труби для опалення


    в общем все кроме пластика, мне так кажется!:Hi:
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: труби для опалення

    час покаже. В мене зараз пластик - так що зможу оцінити..
     
  7. petrucho

    petrucho Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Костополь
    [​IMG]
    Ось і Ваш металопластик тим паче змонтований кривими руками.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Труби для опалення

    :) А що, досить "симпатично"..
    Напевне, якийсь "режимний" об'єкт.. :)
    При бажанні, можна б було зробити краще.
    З фото явно видно вимогу господарів "нічого не руйнувати", їх задовільняє ось така променева розводка. Це свідчить про брак вільних коштів для ще одного ремонту.
    ТОму і вибрали МП, так як у такому варіанті розгалуження міддю змонтувати було б ще коштовніше.
    Що схилило майстра і господаря до спільної думки, що така променева двохтрубна система буде дешевшою і практичнішою від контурної двохтрубної - я не знаю.
    Скоріше всього намагались уникнути всяких "трійників" і різних діаметрів труб.
    Купили "кілометр" найдешевшої труби і провели все відкритим способом. При аварії - мінятимуть цілий кусок, від гребінки до радіатора. Плата за таку можливість - непристойний (як на мою думку) вигляд всіх цих труб..
    Так хотів замовник. Майстер (я так думаю) міг би зробити краще. Тут чистий прагматизм господаря.
     
    1 людині також подобається це.
  9. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    епт это как.в квартире такое.металопластик отстой.года три назад позвали нас глянуть почему давление в системе падает. заходим на обьектик а там пипец мп плюс фитинги эти на гайках.ну понемногу начинаем изымать ставить пресс.тут в прошлом году за бортом -20 вечер.звонит хазямн этого чуда давление воовще не могу набрать( як в суху землю).ми приехали смотрим все нормалды.а я говорю а дайка Олег баночку литровую юа напарнику стань на подпитку.баночку на пол и погнал по магистралям.и оп нашли шумит родненькая.снимаем одну плиточку труба по шву (хенко)разлезлась и такой порядочный кусок.плиточка где-то 350 мм.ну а это все неподобство еще дальше уходило.с того времени при вопросе заказчика а почему не мп???? молча иду в машину и показываю.разговор тут-же заканчиваеться.ну а систему Олегу зарядили рехау благо живет на первом этаже и все пустили по подвалу.не хотели квартиру курочить.
     
  10. Ekorambus

    Ekorambus Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луганск
    Я так понял что в основном используют металл и металлопластик. Однако был свидетелем почти такого же порыва металлопластика как говорил ув. Тепловик....вопрос: используется ли для отопления пластиковые трубы ,в чем + и в чем их -?
     

Поділитися цією сторінкою