Чем сточить стекло???

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем Sashok3306, 2 сер 2010.

  1. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Хороший совет, но, я думаю, что он не дает 100% успешной работы. Всегда на таких небольших дорезках могут пойти трещины.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Чем сточить стекло???

    Звичайно, можуть, це ж скло :) Тому треба робити акуратно без поспіху. А ще краще потренуватись на іншому шматку скла, 2-3 рази відрізати і потім стає зрозуміло що і як :vo:
     
  3. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Пітон, отличное предложение. Вначале все отработать на небольшом кусочке, такой же толщины, а после приступать к основному материалу.
     
  4. Sashok3306

    Sashok3306 Майстер

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина
    Всем спасибо за советы. Сегодня буду пробовать.:)
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Удачи вам. Ждем отчет.
     
  6. Sashok3306

    Sashok3306 Майстер

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина
    Ок. Обязательно. :)
     
  7. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    +100, но предварительно тренировка, тренировка, тренировка :rubanok:
     
  8. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    желательно с фото)))
     
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Чем сточить стекло???

    Там ще така фішка що товсте скло (від 4 мм) ріжеться краще і легше ніж тонке (1-2-3 мм), бо воно жорсткіше і не грає під час злому. Фактично склоріз не ріже скло у буквальному розумінні, а робить подряпину і коли скло ламається то злам іде по цій подряпині, тому треба тягти раз і гострим склорізом щоб подряпина була якісніша, а якщо шоркати або відривати склоріз від скла під час різу то тоді виходить кілька подряпин і у більшості випадків відріз хибить. А ще може потрапити скло з різною товщиною на листі ("криві дзеркала") тоді бажано, по можливості, різати "вздовж волокон"
    Знаю одного скляра, який ріже скло без будь-який лінійок і кутників - у нього стіл з ДСП на якому нанесена розмітка квадратами, він на склі маркером відмічає розмір, потім прикладає скло до розмітки і тягне склоріз двома руками - я ні разу не бачив щоб він споганив скло або відрізав не по розміру :vo: І ріже будь-яке - звичайне, рифлене армоване, неармоване. Правда ріже він вже років 30 bravo
     
  10. Sashok3306

    Sashok3306 Майстер

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина
    Ну вобщем все. Обточил я свои полочки. Варианты со стеклорезом откинул, потому что ни разу в жизни им не резал. Но всем все равно спасибо за советы. Точил болгаркой с алмазным кругом. Сначала пробовал сбоку подтачивать, впринципе ничего но соскобов было более. Потом начал болгаркой резать (как обычный металл отрезаете) и удивился. Край получился ровный (более менее) сколов намного меньше. И далее отрезал только так. Еще заметил одну особенность, может быть просто совпадение конечно, но при поливе стекла водой, и перед началом работы и во время - сколов практически нет. После болгарки - обработка нождачкой (так как оселка не имею) И в принципе жить можно. К сожалению возможности сделать фото нет. И еще, при работе с обтачиванием стекла болгаркой - одеваться нужно с ног до головы. Я к первому куску подошел в одних шортах и очках :) Через 2 минуты тело было покрыто кровяными точками.
    Так что в принципе работать болгаркой со стеклом можно. И по моему оно даже не подумало давать трещину. Буду рад, если кому-то поможет мое сообщение.
     
    5 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою