Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем krox, 30 лип 2010.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту.

    єкселент. це ж треба - не здогадався сам. виходить не треба багато шнурків під ногами
     
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту.

    Максимально удобный вариант ,когда переноска по верху (как в одном цеху видел).
    А так переноска все равно под ногами ,причем нужно уже несколько(или дергать каждый раз на разный инструмент) ,так как тройка /двойка не пройдет :)
     
  3. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту.

    Може я шось не зрозумів.... навіщо декілька подовжувачів? Маємо один подовжувач або саціонарну розєтку над верстаком, в нього вмикаємо шнур з роз'ємом і підключаємо потрібний інструмент, а коли потрібен інший то міняємо лобзик на дріль не скручуючи шнур лобзика і не розкручуючи шнур дрілі, просто міняємо і все. А вже зверху чи знизу йде кабель зовсім не принципово.
     
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту.

    Так в том то и деле ,что постоянно нужно дергать .Я например пользуюсь дрелью и ел.шуруповертом .Получается просверлил отверстие отключил ,включил шурик закрутил шуруп -опять отключил .А если со стремянки работаеш .Опять же вся канитель .
    Я ж не в обиду ,а из личного опыта .
    У себя сделал стационарные переноски под столом и полку под инструмент .Не нужен положил на полку не отключая .Правда если бегаеш вокруг стола то провода с запутыванием достают .
    А инновация хорошая ,но если за минуту три раза дернуть ,то разьемы просто долго не выдержат .ИМХО:)

    Добавлено через 10 минут 12 секунд
    Вообще пришла прикольная мысль в голову .А что если сделать переноски на катушках как в пылесосе и на такой разьем .?Правда не знаю или при мощном инструменте (2квт)не поплавятся ?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту

    я віддаю перевагу одночасному вмиканню всіх інструментів у 220, з якими працюю на даний момент. А от шнури - то дійсно заколупують при паркуванні інструменту. Літом ще нормально, а зимою - то просто "дубіють". Думав всі міняти на старі радянські в гумовій ізоляції.. Тепер розгляну ще і такий варіант.. Хоча ця колодка трохи заважатиме при роботі..
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    А я как только фотки увидел, то подумал сначала что эти коробочки это маленькие аккумуляторыrofl
     
  7. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Відповідь: Аки Фестул або нафіга шнур електроінструменту

    Ну це коли робоче пространство дозволяє включити одразу дріль, лобзика, пару шліфмашин, фрезер і ще шось. Взагалі звісно кожен має свої звички і погляди.
     

Поділитися цією сторінкою