Фарба для цинку

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Voyutichi, 9 гру 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Що зараз є на ринку фарбових матеріалів України для покриття по цинку?. Хочу поміняти шифер на цинковану бляху. Зразу би і помалював, тільки от в фарбах не розбираюсь. Говорять, що для цинку щось спеціальне треба. Підкажіть, будь-ласка..
     
  2. Kost

    Kost Новачок

    Повідомлення:
    1.242
    Симпатії:
    72
    Как я уже писал в какомто из разделов, фирма Руукки продает для окрашивания металлочерепицы краску Пансаримаали, в любом магазине продающем Тикурилу вам могут продать эту краску.
     
  3. Kost

    Kost Новачок

    Повідомлення:
    1.242
    Симпатії:
    72
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    тільки один фид фарби. Дякую. Типу тре підійти до тих, хто продає фарбу, і спитати фарбу для цинку?
    Взагалі-то я не знав, що тре через 2 роки тільки можнацинк малювати.. Думав таки по маслі зразу і малювати..
     
  5. yurro

    yurro Новачок

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    2
    Есть еще краска Репко, Сильвер . Также производство фирмы Тикурилла
     
  6. Villa De Lux

    Villa De Lux Новачок

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    9
    Красили цинк Тиккурилой Пассаринмаали. На банке написано: цинк можно красить после 2-3 лет эксплуатации. За это время цинк покрывается шероховатыми окислами (теряет глянец) и получает необходимую адгезию. В заводских условиях этого достигают пассивировкой фосфатами. Есть специальные фосфатирующие грунтовки. Но тут я не в теме.
     
  7. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Фарба для цинку

    Я в темі! :) принаймі трохи!! 2008 року стояв перед таким питанням.В мне дах покритий на селі оцинкованою бляхою вже років з 15 був. от місцями бляха почала чуть темніти. Взяли ми з батьком тоді весь комплект від Vivacolor в Епыцентры львівському що ключало в себе засіб для обезжирення і миття даху, грунт, розчинник 646 до нього та фарбу на 2 шари з розчинником уайт-спіртом. За 1 тиждень з допомогою сусіда та знайомого бляхара ми роботи зробили. Стоїть і зараз бляха перенісши зиму і літню спеку з фарбою і тріщин не має, не відлущується (заглядав через мансардні вікна) Vivacolor доречі дочірня компанія від Тікуріли та виробляється в прибалтиці - тому дещо дешевша... але якість мені особисто сподобалась!! ящо більш детальніше - то розпитуйте що цікавить.
     
    WalterCV та Nati1982 подобається це.
  8. Perfex

    Perfex Майстер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Киевская обл.
    Есть грунтовка Avis aqua multi primer.
    Водоразбавляемая, подходит и для оцинковки и для нержавейки и для твердого ПВХ. Обычно серая или белая.
    Сверху можно любой финишной краской покрыть, но лучше тоже водоразбавляемой.:)
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою