Глиняний дім

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем krox, 20 лип 2010.

  1. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Саме тому вони й розсипалися. Зовсім не доречний приклад.
    Цемент використовують як добавку близько 3% від розину, але необов'язково.
    У мого тестя глиняна хата в селі і жодної тріщини в ній я не бачив. Багато по селай і дуже поганих вже хатинок, але їх біда в відсутності фундаменту.

    Добавлено через 4 минуты 57 секунд
    Може й так, але питання для кого неконкурентний? Може я й помиляюсь, тоді може просто взяти й спробувати порахувать? Допоможе спільнота? Бо я поганенький кошторисник.:-[
     
    1 людині також подобається це.
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    да я думаю поможет, что считать?
     
  3. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    З цим теж ще треба вирішити- на калькуляторі числа я і сам можу зложить. Чи ви маєте на увазі що треба мати проект?
     
  4. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Я имею ввиду что вам нужно высказывать свои пожелания, по размеру дома, толщине стен и т.д. И задавать вопросы по строительству которые вас интересуют.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Глиняний дім

    якщо не стоїть нагально питання будівництва - зробіть декілька зразків-замісів з різними пропорціями глина-пісок (або шлак). І поставте у спокійне місце. Побачите, що зразки з домішками розсипляться скоріше.
    пс. найсильніша цегла - це зроблена без всяких домішок. Вона дзвенить при ударі по ній. А з шлаком - розвалюється.
     
  6. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Глиняний дім

    я думаю что без соломы (сечки) ни как не обойтись, она будет играть роль армотуры или фибры...ИМХО
     
    buran003 та laabur подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Глиняний дім

    або, щоб довго не чекати - зробіть зразки у вигляді товстих олівці і, коли вони висохнуть - виміряйте зусилля їх зламу (прикладаючи зусилля зламу через побутову вагу). Будете мати характеристику міцності для кожного замісу.

    Добавлено через 8 минут 17 секунд
    і бажано житньої. Або скловолокно..
    І все це тягне за собою додаткові кошти на будинок.
    Говорять, що коли глина при висиханні тріскається - то вона зажирна і її потрібно розбавити піском, аж до тих пір, поки не перестануть виникати тріщини. Може це і запожливий метод проти тріщин, але він значно послаблює міцність матеріалу. Тому і обмазують стіни багато раз, тонким шаром і дають просохнути, а не розводять глину піском і намащують раз і товстим шаром.
     
  8. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Як що вже барти мої запроси, то це невеличкий будинок для сімї з чотирьох, мабуть з мансардою. А от яку товщину стін робити я хотів тут порадитись, взагалі пишуть десь 50сантиметрів.
    Що до питань: мене цікавить як краще побудувати дім з глини. Тобто це і спосіб возведення стін(саманний блок або глинобит), і як краще зробити суміш, як краще оздобити стіни зовні і з середини, який зробити фундамент. Ще я хоті би знати ч є якісь більш сучасні технології в такому будівництві, коли що то може самі щось придумаємо?

    Добавлено через 4 минуты 14 секунд
    От проце теж хотілося б поговорити, чи доцільно примінити сучасні армуючі матеріали як скловолокно або пластикова фібра.
     
  9. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    krox, мне кажется лучше самому делать саман, можно и формы сделать самому нужногоь размера, так он даст усадку пока сохнет, и потом при дальнейшей отделке стен внутри и снаружи не будет уже садится.....
    у меня в доме были перегородки из такого самана и обмазаны глиной и дом простоял с 68 года и не было трещин...
    осталась кучка такого самана могу сфоткать если интересно...
     
  10. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Відповідь: Re: Глиняний дім

    Пробачте але може тоді краще цеглу класти на чистий цемент і штукатурити чистим цементом???
     

Поділитися цією сторінкою