Громадська читальня

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем alexduc, 14 лип 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    А мне вот попалась книга продолжение бригады, читаю
     
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Громадська читальня

    А мені Пелевін взагалі не спадобався :down: чистий наркоматоз !Тим біль ш зодраний з манери написання тогож Желязни .Слухав "Священная книга оборотня" і "Шолом жаху".
    До речі перед цим слухав Р.Желязни "Князь света " починав слухати три рази !Занатто затянута .А потім коли почав вдумуватись сподобалось .Тема Крішни .Тобто люди після висадки на якусь планету ввели згодом ієрархію з буддізму з можливістью реанкорнуваться в іншій епостаті .Доволі цікава версія ....
    Зараз читаю продовження романа Г.Зотова "Печать Луны"-"Череп Субботи" .Діючі герої тиж самі ,розлідують розкрадання могил відомих письменників и.т.д . в яких замішано гаїтяське ВУДУ. Роман скажу так слабенький на троєчку .Вбити вільний час.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Громадська читальня

    я перед Желязним (10 років тому) Стівена Кінга перечитував. А потім випадково потрапив на Желязного.. Ну почав.. Як все новеньке, спочатку було "запоєм", потім менше, а потім стало нудно.. З С. Кінга - "Необхідні речі" - раджу прочитати всім, хто хоч щось продає - корисно...
    А Пелевін - письменник на хвилі часу. Зараз цей стиль модний.. Желязний - то вже класик фентазі, ось і домішують це фентазі у свої твори наші письменники.
    Священна книга оборотня - то пошук національного казкового героя-оборонця з табору всякої нечисті.. Мало Іванів-Царевичів всяких, щось шукається по-жорсткіше, в дусі теперішнього часу. А в загальному - то добру траву тре курити, щоб таке писати.. :)

    Добавлено через 9 минут 16 секунд
    ПС. маю таку звичку - читати за їдою (коли сам). Читаю тоді класиків минулого і позаминулого століття. Раджу прочитати "Сага о Форсайтах" Голсуорсі.
    Там описано життя чотирьох поколінь англійської аристократичної сім"ї.. Досить захопливо
     
    1 людині також подобається це.
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Громадська читальня

    Треба трошкі змішувати Авторів ,тоді не набридає .Але я теж маю звичку , якщо потрапив на якогось автора ,то читаю підряд всі його твори .
    Да ранній С.Кінг це жесть .Е що почитати :мені спадобалось ще "Сяйво(Сияние)","Темна башта\вежа","Темна половина", а от слухав "Мобільник" про кінець світу ,через мобільні телефони -якось нуднувато .
    Мені дуже сподобався Віктор Точинов http://ru.wikipedia.org/wiki/Точинов російский майстер-жаху .Рекомендую:vo:
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Кинг, конечно, супер в мистике
    Когда-то я еще зачитывался С.Шелдон, Э. Тополь, а еще раньше Говард со своим Конаном
     
  6. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Есть еще Дин Кунц http://ru.wikipedia.org/wiki/Кунц тоже очень молодец в этой теме .
    Бентли Литтл http://www.fantlab.ru/autor958
    Фрэнсис Вилсон .
    Кинг просто самый раскрученный -и пишет ужасы для домохозяек .:-D


    Тополя тоже читал -прикольно была .Правда названий уже не помню:-[
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Громадська читальня

    так я і так змішую.. Зранку - класика або радянський період, ввечері детективи.
    Обід і робота - слухаю всякі сучані твори.. Але якщо вже я присів на книжки автора - тоді перечитую все доступне, бо потім вже нема того першого зачарування..
    Жахи стараюсь вже не читати, своїх хватає.. (а може то вже я змінився..) :)
     
  8. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Прослушал С.Лукьяненка "Холодные берега","Близится утро" -довольно таки серьезная тема для Лукьяненка .Первая часть немного затянута ,зато вторая довольно таки интересная и активная .
    Начал слушать Дозоры того же Лукьяненко .Правда особо не люблю после фильма читать или наоборот .Как то не воспринимается .Особенно после книги фильм редко получается на том уровне как хотелось бы.
    Недавно смотрел(вернее не досмотрел)фильм по Х,Ф.Фармеру "Мир реки" .Роман(6 частей) замечательный с глубоким смыслом ,а фильм исковерканый маразм .
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Громадська читальня

    то завжди так.. Я не можу пригадати фільму, який би був на рівні твору, за мотивами якого знятий. Є хороші фільми, але вони хороші до тих пір, поки не перечитаєш книжки.. :)
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Я читал и ночной и дневной и сумеречный и последний дозоры, все очень понравились, супер, фильмы по сравнению с книгами полный отстой

    Еще у Лукьяненко мне нравится "Спектр", очень хорошее произведение, советую очень и очень
     

Поділитися цією сторінкою