Кто бросил курить ?!

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем alexduc, 12 лип 2010.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]
     
    Дед Хоттабыч та Авега подобається це.
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]
     
    rodnik2 та Энки подобається це.
  3. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Син палить, десь приблизно ... мені не відомо коли розочав, 01,03 було 16... ух, кожний час як бачу говорю що ця штука смерть - програю, не знаю як перебороти хоча сам з цим справився за 8 місяців, у мене гопа.........
     
  4. taburyak

    taburyak Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Аллен Карр вам у поміч. Хоча, як бажання, кинути з середини, не виникло, то нічого не допоможе.

    Надіслано від мого Valencia2_Y100, використовуючи Tapatalk
     
  5. Obry

    Obry Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    5
    собралась с силами решила что не курю, и бросила, и муж потом так же бросил:)
     
    акула941, Іван 55555 та Микола2008 подобається це.
  6. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
  7. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Припинив палити не з першої спроби. Перший раз 3 місяці не палив. Але після першого та другого місяця викурив пачку цигарок. І далі знову курив.
    Через рік знов не курив декілька місяців. Потім курив тютюн з городу. Потім десь 2 тижні сигарети. І кинув/припинив.

    Набираю вагу. Весь час щось жую або п'ю. Напевне треба підібрати інгредієнти - що пити/жувати.
    Зменшити кількість цукру, наприклад.
     
    Авега подобається це.
  8. Авега

    Авега Інженер

    Повідомлення:
    390
    Симпатії:
    744
    Адреса:
    Вишневе
    Очень важна мотивация для бросить курить. Я бросил курить основательно лет десять назад. До этого было несколько попыток. Первая - на стоянке вечером мужики развлекались коньячком, ну и меня зацепило. Курил дорогие сигареты, и в этот момент их в кармане не оказалось, а стрелять для меня было непривычно, так вечер и прошел. На утро я решил что начало положено, и год не курил. Вторая - по работе столкнулся с человеком, который не курил. Электронщик, механик, и прочее - от бога. На перекуры время не терял, занимался любимым делом. После длитильного общения, меня это его отношение к курению задело. Чем я хуже, подумал, и опять на год ушел в некурение. Ну и последняя, решающая мотивация - планирование семьи. Почти семь лет попытки планирования были неуспешными. Но врачи от бога тоже существуют. И на этапе запуска биодвигателя, одно из условий было бросить курить. Результат не заставил себя долго ждать. В мои за сорок, родилась дочка. Вывод для себя сделал простой - есть куча более безопасных увлечений, которые приносят радость, пользу, удовлетворение. Нет желания - нет результата.
     
    акула941, figarey, Т.М. та 2 іншим подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @Testter, як з таким ровером на аватарці можна ще і хотіти курити?..)
    Два-три підйоми 12% по кілометру довжини - і вам не те, що курити не схочеться, кисневого балону захочеться.. А якщо ностальгія припече - тоді від цирку на привокзальну, в час пік - надихаєтесь диму стільки, що сигарети здаватимуться марною втратою часу..)
     
    Авега подобається це.
  10. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    Естественный отбор ни кто не отменял .Если Вы курите пьете употребляете наркотики значит Вы слабый человек , в природе все слабое погибает .Жизнь продолжают сильные люди .
     
    NEMAN, Авега та einshteynn подобається це.

Поділитися цією сторінкою