Потолочная балка

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем mason888, 12 лип 2010.

  1. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Все дело в том, что это не совсем двутавры (или совсем не двутавры?).
     
  2. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Не совсем понятно какая нагрузка будет на эту конструкцию? Если снизу подвесной потолок, а сверху нежилой чердак, то достачно и деревянных балок с шагом 500-600 мм. уложенных на несущие стены.
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Потолочная балка

    На мою думку ромбовидну накладку на двотаврі закріпіть ще болтами М12 і також зробіть накладку на верх "букви Т"(стик).Отвори під болти - по розміру болта. Все інше кріпить як задумали , тільки шпильки М12-М16.Я думаю старі балки вже вибрали своє положення за попередні роки і особливих проблем не буде.Тільки стелю, потім, постарайтесь зверху не завантажувати.
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    mason888, У Вас ведь деревянные балки лежат от стены до стены и этот не совсем двутавр будет ка поддержка "штанов" и думается мне все будет ок...
    у себя я вообще вместо перегородок поставил внутри деревянную балку 100х150 и не парюсь....
    https://krainamaystriv.com/showpost.php?p=66751&postcount=6 здесь можно глянуть или вообще всю тему просмотреть...
     
  5. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Е-ка-ле-ме-не - я на рисунке показал- дом 1953 года постройки, балки лежат с шагом 90 см, снизу доска 25+дранка+глина( это потолок).Менять я ничего не собираюсь, просто хочу убрать межкомнатную перегородку и,может быть,сделать чердак жилым над этим помещением(Вы кстати навеяли).
     
  6. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Понятненько. Смело устанавайвайте модифицированные балки, а когда разбагатеете - еще пару и можно городить жилой чердак.
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Так на питання чи витримають залізні зварні балки відповідь очевидна - хрін його знає dntknw
    Бо не відомо, яке навантаження нестиме перекриття, яка якість швів, навіть яка вага глиняної дранки і то можна визначити лише приблизно.
    А на око - якщо шви нормальні то думаю буде тримати.
     
  8. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Я не хочу никого обидеть, но "глиняная дранка" -Пітон-Прораб?
     
  9. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    "Прораб", "мастер", "новичок" и пр. - это статус зависящий от количества созданных сообщений, а их полезность оценивается по количеству полученных благодарностей за полезные сообщения :Hi:
    В данном случае имеет место очепятка - ИМХО.
    Р.S. Хотя при таких исходниках (распущенный двутавр свареный неведомо как и др.) никакой сопромат не поможет, тут больше по наитию и практическому опыту.
     
    1 людині також подобається це.
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Потолочная балка

    Справжня дранка може бути тільки глиняною! :-D
    Я думаю ви самі здогадались що я мав на увазі дранку і глину, вірніше вагу матеріалів :)

    Добавлено через 1 час 40 минут 4 секунды
    Як на мене така стеля (дранка і глина) не самий кращий варіант. У мене у тестя така, кілька років тому він захотів зробити резервне водопостачання, поставив на горищі кубовий пластиковий бак, підвів труби, крани і т.д. Поки грався то й день закінчився, однак наповнити бак встиг. Але не перевірив якість з’єднання, чи може й перевіряв, а воно потім потекло dntknw. За ніч витекла вся вода, а під ранок зі стелі у залі вивалився шмат розміром 2х2м і вагою тони півтори O=-
    То добре що у кімнаті нікого не було, бо була б біда :(
    Назад глину вже не вкидали, а покрутили рейки і почепили ГКЛ. Висновок такий: якщо стеля глиняна то на дах води ні-ні, або краще глиняну стелю в топку :-[
     

Поділитися цією сторінкою