Как защитить фундамент?

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Klim in, 9 лип 2010.

  1. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    205
    Пітон, тоже правильно пишет об отмостке, один метр шириной, это было бы очень хорошо, чем дальше отвести воду от фундамента, тем лучше. Если грунты под его подошвой будут увлажняться, то, скорее всего, несущая способность основания будет уменьшаться, и здание начнет деформироваться.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как защитить фундамент?

    У вас мабуть щільовий фундамент, який не ізолюють для кращого щеплення з грунтом для передачі частини навантаження. Вам треба якісну широку відмостку і водовідвід не те щоб з даху, а з водостічних труб, бо вода тектиме під відмостку.
    Я коли у себе робив то думав як краще зробити. В епіцентрі є бетонні і пластикові водостічні жолоби з решітчастими накривками, які вкопуються, але як на мене по 100 грн/м це задорого. Тому купив азбестову трубу, розрізав болгаркою повздовж і вмурував по краю відмостки. Щоб край відмостки не обломувався позабивав арматуру Д8 через 50-60 см і проармував проволокою верх, а низ звязав з сіткою, якою проармована сама відмостка. Ось так вийшло. Звичайно не епіцентрівські жолоби але разів у 10 дешевше :K
     

    Вкладення:

    • Зобр018.jpg
      Зобр018.jpg
      Розмір файлу:
      119 КБ
      Переглядів:
      260
    • Зобр021.jpg
      Зобр021.jpg
      Розмір файлу:
      110,7 КБ
      Переглядів:
      248
    pavlentiyss та Батько подобається це.
  3. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Как защитить фундамент?

    Пітон, отличная идея и главное по затратам минимум, возьму на вооружение так как тоже предстоит делать отмостку...
     
  4. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    205
    Хороший получился лоток, вода по нему ушла от дома, а дальше что? Приемная воронка, и пластиковая ливневая канализация, или просто сбрасываете по рельефу.
     
  5. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Re: Відповідь: Как защитить фундамент?

    :vo::vo::vo: Отличная мысль, но я все же запущу 100-ку под отмостку, а потом емкость на куб и поливать огурики-помидорики.

    Добавлено через 1 минуту 59 секунд
    А будет ли на мастике держаться облицовочный камень на клею?
     
  6. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Відповідь: Как защитить фундамент?

    Нет конечно
     
  7. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Re: Відповідь: Как защитить фундамент?

    А как быть?:-[
     
  8. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    У меня битумная изоляция только до уровня земли, дальше цоколь утеплен ЭППС, с заходом под землю сантиметров 40, дальше отмостка без бетонной заливки, пленка, геотекстиль, песок-щебень, плитка тротуарная
    Последняа стадия - облицовка песчаником
     
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ну зараз тече собі вниз бо ухил є добрий на ділянці, в перспективі також думаю закопати ємність і збирати воду бо на піску води треба :) Буде приймальна лійка, пісколовка, труба до ємності.
    Klim in я також думав закопати, у сусіда так, але він порадив або зверху з накривкою або відкрита бо нереально часто забивається хвоєю, листям і т.д. Ну і піском також. Якщо просто пісок то півбіди, а як з листям то хоч йоржа з труби не діставай. При чому якщо сітка на лійці дрібна то забивається і вода тече через верх, а якщо крупніша то шматочки листя проскакують в трубу.
    Ви гідроізолюйте фундамент в грунті і вище рівня землі см на 30-40, а коли будете заливати відмостку то заливайте разом і сітку, а зверху над гідроізоляцією закріпіть її - тоді клею буде за що вчепитись.
     
    1 людині також подобається це.
  10. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Какую сетку?
     

Поділитися цією сторінкою