Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телевізійного майстра.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем xamgelo, 9 лип 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телевізійного майстр

    Да я тоже эру первых телевизоров не застал, но то что помню из детства кардинально не изменилось, картина ремонта: включенный телевизор задом на перед с открытой задней крышкой, куча ламп, перед экраном зеркало, и жутко вумный мастер чего-то ковыряет во внутренностях иногда заглядывая в схему разложенную рядом, рядом также открытый дипломат с кучей прибамбасов, долго проковырявшись мастер выдает диагноз - все дело в антене:), ох помню сколько же отец их разных перепробовал, в итоге привел какого-то дядьку совсем не телемастера, который решил проблему за 2 минуты
     
  2. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Бесперебойник (упс) и насос

    да я тоже 78, но всё помню точно также как DimaZ писал, с зеркалом и дипломатом, телик был старый так как мать была одна и воспитывала двоих детей и телик новый купили не сразу....
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телевізій

    ну так то дилетанта батько привів.. :) Хто йому дасть три рублі за 2 хвилини..
    А справжній майстер - то ціле шоу..
    Любив я нашого Мирона (це ім"я майстра), до тепер пам"ятаю його ремонти. Мінімум три години, з застіллям, філософськими розмовами про життя.. :)
     
  4. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телевізійного майстр

    Ну я просто описал ситуацию которую запомнил из детства, и вроде тот ремонт был сразу же отмечен с этим дилетантом :)
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телевізій

    та така ситуація була стандартна.. Навіть зараз (є ще домашні телемайстри?).
    Найцікавіше було дивитись на розібраний телевізор - там стільки всього було.. і світилось. :).
    А сантехніків тоді ще не було. :(
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Про чорно-білий телевізор, з"їд партії, майстра-сантехніка і телев

    ага, и лампы мерцали так... прям завораживало
     

Поділитися цією сторінкою