Перекриття полімерпіщанкою по старих латах (під керамікою)

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем mijki, 3 лип 2010.

  1. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    mijki,
    Якщо я правильно зрозумів то гусак це конькова черепиця. І тоді стає задача вирішити питання підконькової вентиляції. Саме з цією задачею справляються підконькові аератори(дорогі- 1 метр)та спеціальні плівки типу Фігарол(трошки дешевші-5 метрів рулон). Любе інше ущільнення може зіпсувати циркуляцію повітря під черепицею.
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Гусак - це верхня конькова черепиця hello:-D .

    Вчора поїхав в спеціалізований магазин і купив спеціальні паралонові ущільнювачі ( форми високого трикутника з шаром клею на підошві та на вершку) . Хороша штука , думаю , легко приклеюється + вентиляція буде + снігу вже точно крізь неї не накурить .Тіко дорога , трохи зараза - 6 гривень метр O=-dntknw як для паралонуdrel:rubanok:
     
  3. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Какая ж вентиляция будет с поролоновым уплотнителем? Не будет ее. Если будет уплотнитель, то нужны аэраторы.
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    DimaZ Маєте якінебуть фото аераторів ? :)


    Дійшов до комина , буду заміняти кілька верхніх рядів та утепляти екстр.пінополістиролом, дам горизонтально ( густо ) широкі алюпрофіля на турбошурупи а потім плити на деревошурупи з шайбочками... ну і далі сітка - штукатурка,короїд,фарба. Покритикуйте пліз , :) а як Ви комина утепляєте ?
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Ну вот например [​IMG]
    на сколько я знаю они недешевые, и производятся специальными компаниями под определенные профили, то есть не факт что есть под форму вашей ппч, так что может лучше использовать вот такую штуку?
    [​IMG]
    она универсальная подходит под любой профиль

    Экструдированный пенополистирол на камин?!!!O=-
    А какая в том месте температура, ведь для ЭППС максимальная температура применения 75 гр. Вы же вату покупали, не лучше ли ее использовать?
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Экструдированный пенополистирол на камин?!!!O=-
    А какая в том месте температура, ведь для ЭППС максимальная температура применения 75 гр. Вы же вату покупали, не лучше ли ее использовать?[/QUOTErofl

    Не камін а комин:-Drofl , дімоход ще дехто говорить:-Drofl


    А на рахунок паралонових ущільнювачів - в них,думаєццьо , можна зверху аккуратно понастригати,ножничками , пелюсток таких ( неглубоких сильно ) тоді вентиляція буде+снігу не навіватиме+ і не потрібно буде викидати вже куплені ущільнювачі( за власні кровні) та купляти ще щось дорожче ...:Khello:)
     
  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    сорри не понял сразу, по поводу дымохода - смотрите сами, вообще применения эппс я там не встречал, но все зависит от той температуры которая там будет
    тут как говорится хозяин - барин
     
  8. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    mijki, Металрол, Фигароль та безпосередньо коньковий аератор.http://www.arten.com.ua/c_braas_a.html
    Металрол і Фігароль дешевші ніж аератор, хочо виконують ту саму функцію, але потребують на відміну від нього високої кваліфікації монтажу
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Вчора закінчили крити дах. Працювали вдвох , хата 11 на 11, тривало це все приблизно місяць. Виглядає нормально , майже весь запас що взяв -залишився, Накрию нею альтанку якусь ін да фьючур абощо:-Dhello:Hi:
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    фото плиз:)
     

Поділитися цією сторінкою