Перекриття полімерпіщанкою по старих латах (під керамікою)

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем mijki, 3 лип 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    O=-:K
    Лати , подивився, ніби ще нормальні ( 30 років ) трошки попрогиналися між кроквами ( 70 см.) ,( на 1 чи 2 мм не більше). От і думаю нащо мені їх зривати ( поламаю ж , та і взагалі їх як зірвеш то наново вже й не прибити - покручені ж) дуже спокушає думка просто накрутити полімерпіщанку на то що є за кілька днів і не влетіти в копійку ( лати+контрлати) але проблемка в тому що мансарду планую утепляти а без контрлати проблематично буде вивести гідробарєр на вулицю ( дошками підшито + вагонка вже набита)...

    Питання таке - можна ж напевно гідробарєр і знизу дати ,( мінімальний вентзазор таки буде) обгортуючи ним крокви знизу , так ? Поки що не уявляю як вивести гідробарєр поза межі даху(самий низ) , але як зніму нижні ряди черепиці то думаю робота сама покаже ...:nozhovka::mltk::kluch:
     
  2. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    Re: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    А звідки засунете утеплювач ?
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    Так знизу, товщина крокви 20 см - влазить 2 листи скловати(100мм) , вже таке робив коли минулого року ванну кімнату утепляв . Зшивачем пришив гідробарєр, найперше ( ніби обгортуючи крокви знизу) а потім скловата , гідробарєр і + фольга для тепловідражання, ну і гіпсокартон вологостійкий .

    Веттзазор правда малуватий між гідробарєром та черепицею вийшов але всеодно мінімальний присутній .

    Тепер одна проблемка - придумати куди спустити воду з гідробарєру яка може зявитись зимою коли поміж черепицю навіє дрібного сніжку в сильні вітри ( таке точно буває ) і він почне танути, Бо піддашшя в мене вже обшиті дошками і вагонкою а те все зривати нехочеться - єдиний ( простий у виконанні варіант ) бачиться у випуску гідробарєру внизу наверх на (підшиті піддашні дошки) таке повинно спрацювати надіюсь ...:rubanok:drel
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    mijki, было бы отлично выпустить гидробарьер аж в водостоки. ИМХО...
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    Саме це і мав на увазі, якщо мені получиться його ( гідробарєр ) завернути якось і вивести на дошки ( з під лат ) то я його , зрозуміло, аж до кінця протягну , щоб вода в ринву стікала . Але покищо важко уявити як це реалізуйомо, треба буде на днях починати роботу ( якщо погода дозволить, бо дощі постійно ) і робота покаже ...

    Основну небезпеку бачу в тому що якщо неакуратно, неякісно , зробити гідробарєр то може почати затікати вода та загнивати мауерлат :-\O=- а саме цього я не смію допустити .drel:rubanok:
     
  6. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    Re: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    На край скату змонтуйте широкий капельник, а зверху випустіть плівку. Хоча вся ідея все рівно авантюрна.
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    Що таке широкий капельник ? Це щось із бляхи ?
     
  8. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    Re: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    Так з бляхи
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    бляха листова є , з запасом , може і з неї щось зобразити прийдеться:)beerdrel
     
  10. samkwon

    samkwon Новачок

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ужгород
    Re: перекриття полімерпіщанкою по старих латах(під керамікою)

    Сантиметрів 30 достатньо буде.Удачі!
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою