Минвата или пенопласт - что лучше

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Бочкин, 27 лис 2008.

  1. Korni

    Korni Бригадир

    Повідомлення:
    391
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Киев, Шполянка
    Re: Чем минвата лучше пенопласта?

    Неоднократно проводил эксперименты горением минваты. По своей воле - в костре (сфоткаю позже, если найду кусок), и по чужой - склад подпалили, с...ки.


    Наверное, многие уже видели, как горит дом в Москве.
    Там минвата. Очень хорошо себя ведёт :)

    [​IMG]
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  3. Korni

    Korni Бригадир

    Повідомлення:
    391
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Киев, Шполянка
    Re: Відповідь: Re: Чем минвата лучше пенопласта?

    Спасибо. В форумах запутался....beer
     
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Чем минвата лучше пенопласта?

    UNES,

    Добавлено через 21 минуту 33 секунды
    Вывод — любая минвата на полимерной связке, с течением времени, обречена терять первоначальную форму, сжиматься, и, как следствие — терять теплофизику и прочное сцепление с соседними слоями строительного композита (бетон, кирпич, штукатурка)
    Мене зацікавили ваші пояснення в темі Чем минвата лучше пенопласта? якщо вам не тяжко хотів би почути вашу думку про такий утеплювач як www.BETOL чим він ліпший або гірший за вату і пінопласт.Дякую за відповідь.
     
  5. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Відповідь: Чем минвата лучше пенопласта?

    Уточніть, будь ласка, адресу сайта. Або давайте сюди опис та характеристики матеріалу
     
  6. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Чем минвата лучше пенопласта?

    http://www.betol.ua это пористый бетон
     
  7. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Чем минвата лучше пенопласта?

    Сайт гарний, красивий. Відчутно, що окрім дизайнера над ним попрацювали непогані журналісти-піарщики. Але іноді вони валяться у в штопор словесної гри, та наливають зайвої водички (по собі знаю).
    То ж, сухим залишком я для себе вивів:
    1. Маємо пропозицію на плитний утеплювач, найближчими аналогами якого є піно- та газо- бетони.
    2. На сайті я не віднайшов (а може прогавив) докладний технічний опис процесу виготовлення плит, то ж не маю можливості впевнено коментувати вірогідність заявлених параметрів, а також такі важливі речі, як екологічність, біостікість, ізотропність властивостей, тощо. Якщо є на сайті такий опис, покажіть, будь ласка. Якщо нема, викладайте прямо в форумі
    3. Зовсім відсутні експлуатаційно-економічні відомості про сам матеріал, вартість додаткових матеріалів і технологій кріплення, норми виробітки на одного працівника за годину. Це унеможливлює порівняти БЕТОЛЬ з відомим аналогами, хоча б з газобетоном UDK, тим, що його реклама в горішній частині форуму блимає.
    З огляду на те, що БЕТОЛЬ дуже відрізняється від матеріалів, про які йде дискусія в цій темі, пропоную вам відкрити нову дискусію, в якій ви змогли б переконати не тільки мене, що БЕТОЛЬ має відчутні переваги над відомими піно-газобетонами
     
  8. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Чем минвата лучше пенопласта?

    Дякую вам за вказані недоліки.Я відкрию нову тему для дискусії і постараюсь описати детальну інформацію про цей матеріал.Запрошую всіх форумчан прийняти участь.тема " Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючим матеріалом"
     
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Чем минвата лучше пенопласта?

    Що пінопласт що мінвата паропроникні тільки у них різна ця цифра.Якщо неправильно провести розрахунки по утепленню і неправильно провести роботи по утепленню то точка роси буде не в утеплювачі.Що в переважній більшості так воно і є.Тому я думаю що мінвата за рахунок своєї більшої паропроникності по відношенню до пінопласту, кондисат який буде утворюватись зможе частково впливати на це.І виводити цей кондисат.
     
  10. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Чем минвата лучше пенопласта?

    На сайті нічого не сказано про шумоізоляцію.Такщо не все так добре як ви пишете.
     

Поділитися цією сторінкою