Самодельный котел - газогенератор своими руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем david.k, 26 лис 2008.

  1. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    дякую, я цю ідею вже в голові прокручував, у батька мого причіп є.
    А от про те, що дорожня служба тягає за собою вогонь у бочці - я не думав ))) а насправді ж все сходиться, і ніхто їх нечіпа
     
  2. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    Кто в курсе... можно ли ставить насос который гоняет воду в системе отопления на подачу ? Ведь там оч. горячая вода выдержит ?
     
  3. marlutsk

    marlutsk Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    25
    Багато бачив коли професіонали ставлять насос на подачу. Температура по паспорту 110 гр.

    Надіслано від мого TAB730, використовуючи Tapatalk
     
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    На форумі вже хтось писав:
    Що можна ставити на подачу насос якщо використовується тільки газовий котел.
    Якщо буде підключено твердопаливний котел до системи насос довго не проживе на подачі зверху.
    Я в себе поставив на обратку і не переживаю за насос.
     
  5. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    DINAMIT-UA да ! котел твердотопливный ...бывает закипает !)
     
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Так у цьому і проблема , підшипники ковзання у моторі змащуються водою, а коли ідуть бульбашки пару а пар це газ. без води мотор приклинює і накривається.
     
  7. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    DINAMIT-UA внутренне я как бы за то что бы на обратку ставить насос но не позволят расстояние...места мало...вот решил проконсультироваться.. Ну так а можна же ставить на обратку если расстояние между котлом и насосом 1.5 метра ?
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Можна насос ставити і на відстані 1,5 м тільки щоб між насосом і котлом не було ніяких інших підключених труб, наприклад від батарей чи труба від іншого крила системи.
    Насос врізається між котлом і першою розвилкою в будь якому місці , не важливо чи це подачча чи обратка.

    974.jpg
     
    Останнє редагування: 22 лис 2015
  9. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    DINAMIT-UA
    непосредственно перед самым котлом поставить насос не получается нету места...вот если отступить от котла на 1.5 м. ? Безымянный.jpg
     
    turbo77 подобається це.
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Можна відступити, тільки щоб між котлом і насосом не було ніяких інших підключених труб, наприклад: труба від батареї чи труба від іншого крила системи.
     
    Останнє редагування: 22 лис 2015

Поділитися цією сторінкою