Самодельный котел - газогенератор своими руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем david.k, 26 лис 2008.

  1. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    добро !.)) дякую !.))d:)
     
  2. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Наконец-то мой газген гаработал !!!!
    Радуюсь....

    Все пояснения, рисунки и испытания выложил на видео.
    Пояснения по ходу просмотра.
    Старался ничего не упустить.
    Дальше буду улучшать, фильтровать, применять к ДВС
     
    NikIN, turbo77 та DINAMIT-UA подобається це.
  3. Dumohod

    Dumohod Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    14
    молодчага !bravobravobravogood:akordeon::akordeon::akordeon:
     
  4. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Купил сегодня баллон для фильтра циклон, в баллоне есть нижняя крышка, которая прижимается задвижкой - четко подходит мне для чистки фильтра ))))
    но на улице дождь идет, и завтра тоже (((( короче говоря, пока не судьба доделать
     
  5. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    То хоча б покажіть, що конструктивно плануєте?!
     
  6. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Конструктивно должно получиться что-то типа :
    1. Газген
    2. Фильтр циклон (грубой очистки от крупных и тяжелых частиц)
    3. Радиатор (маленький), возможно просто две пластины параллельные на расстоянии 1 см друг от друга, они уже будут отлично охлаждать
    4. Мелкий фильтр, сменный, чтоб вычищал все и набирал на себе смолы и всякую нечисть )))
    5. Шланг к потребителю (хочу ДВС запустить, перед карбюратором будет стоять СМЕСИТЕЛЬ = воздух+газ)
    вот так планирую
    остались вопросы с ГАИ ))))
    как пояснить им, что это не нарушение ПДД ?
    переделки машина не требует.
    газген сзади - ЭТО ГРУЗ, где хочу там и креплю, для перевозки ))) он не выступает на 1 м за габариты АВТО, красной тряпочки не требует. Снимается руками в любое время и ставится просто на землю, шланг отсоединяется от воздухана радиатора
    Тоесть нарушений нет. (может я неправ, поправьте)
     
  7. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Ні ГАІ, ні ДАЙ, ГІБДД в нас вже не має, це по-перше. По-друге, ту конструкцію, на відміну від ГБО, навідь не приховаєш, втручання на конструкцію автомобіля є, зміна виду палива. Хоча я обома руками за такі розробки і тому, якби був керівником департаменту реєстрації і контролю за технічним станом авто, то такі розробки спростив би до автоматичних умовностей.
    Тому Бог Вам в допомогу!
     
  8. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    А если к примеру при них я переключаюсь на бензин (тумблер есть) и работаю на бензине
    Я так понимаю они уже не смогут придраться ?

    П.С. Может ГАИ и ПОЛИЦИИ нет, но у нас на дороге они (ГАИ) стоят и выписывают протоколы народу. - Чернигов. Каждый день их вижу.
     
  9. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Такі норми не тільки в нашій державі, а повсюди в Европі. Просто в них обовЯзкова реєстрація видів палива в брифі, наприклад, відбувається майже автоматично, без проволочок з вимаганням "озолотити ручку". По-перше, якщо, наприклад, газова апаратура встановлюється, вона є вибухонебезпечною при недбалому встановленні і це може бути небезпечним для оточуючих. Лише для цього в них проходять реєстрацію подібних вдосконалень.
    По- друге, Ваше устаткування не є вибухонебезпечним. І, я впевнений, для такого "втручання в конструкцію автомобіля" в цивілізованих країнах не потрібно б було до документів на авто, ще сертифікати на саму установку, ліцензію на данний вид робіт фірми по інсталяції, наприклад, ГБО. Для внесення змін в брифи достатньо б було візуального огляду інспектора по догляду за власним транпортом (типу як в нас оглядають номерні агрегати при перереєстрації в МРЕО) і перевірки на викіди со2.
    Тож таких Майстрів в нас тільки на ютюбі й дивишся, як по селу випробовують свої творіння. Навідь журналіста для репортажу такий Винахідник не заманить в тую Тьмутаракань... А жаль.
    Так що робіть свій газген, я впевнений, скоро, до того часу як зробите, подібні внесення змін в техпаспорт будуть без всіляких проволочок і корупційних "муток". Хай щастить.

    П.С. забув добавити свою їдею до газгена. В низ, де у Вас була решітка, можна вварити вентильований тормозний диск від якоїсь іномарки. Головне щоб по діаметру балона підходив. Приварити його строго посередині Ваших отворів в балоні і вони будуть, як дефлектори, направляти струмень повітря в середину. Де в заглибленні ступечної частини торм. диску буде утворюватись осереддья горіння. Можливо центральний отвір в диску прийдеться трохи перетинками підварити, якщо великий буде діаметр і будуть просипатись вуглі. Повітря якраз буде встигати нагрітись в розпеченному диску до виходу в середині вогнища.
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @jester7, Закиньте Ваше відео ще у цю тему - https://krainamaystriv.com/threads/9074/ ,
    якщо Ви збираєтесь робити газген до двигуна.
    Щоб не наробити помилок у конструюванні, спочатку задавайте питання там в темі ,
    Люди які вже експлуатують газгени на двигунах вам підскажуть, а ви зробите висновки і змоделюєте вже свою конструкцію.
    Що до ГАЇ , можна зробити як хлопці у відео - Нива на дровах. Тобто газген не чіпляємо на автомобіль, а ставимо у звичайний прицеп і закріпляємо. І що Вам скаже ГАЇ на те що Ви перевозите буржуйку в прицепі. Наприклад- Коли їде дорожна служба асфальтувати , то за машиною тягнуть бочку із смолою яка при цьому на ходу горить і димить на всю вулицю, то це нормально.
     

Поділитися цією сторінкою