Покупать ли б/у газовый котел Vaillant?

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем spine, 20 лис 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    spine, можеш на мене покластися, я займався монтажем і сервісом як і промислових газо-рідкопаливних котлів, так і побутових навісних і підлогових (тоже газових і рідкопаливних).
    Якщо його німці замінили - то йому скоро капець. Це може на сто відсотків не стосується підлогових котлів з чавунним обмінником (якщо він (чавун) німецької гарантії), але навісні - то точно виробили свій ресурс. 400 євро - невелика плата за 10 років спокою (тільки виклик майстра додому у нас коштував 25 баксів (у 2002 році), плюс година роботи майстра - ще 25 долярів, плюс ціна за запчастини (платилось навіть за паклю). За одну зиму для б/у котла було в середньому 2-3 виклики, один з яких - дійсно поломка якоїсь частини котла (це дорого, із заміною, з привозом з-за границі цієї запчастини). Врахуйте, якщо "полетіло" щось серйозне - то тугувато буде в мороз (було таке, що три дні виїзжали на об"єкт і гріли пропановим пальником котел, інакше - все б порозморожувалось).
    Якщо брати б/у - то тільки щось просте, з можливістю швидкого і дешевого ремонту на місці (а до старих котлів ніхто запчастин у нас не тримає (їх просто 10 років тому у нас у нікого не було, а заграницею - дешевше купити новий котел, ніж ремонтувати старий, і по тій причині тоже ніхто запчастин не тримає). Знайома привезла собі б/у вайлант ( в надії на мене, що все відремонтую) - в перший рік - полетів циркуляційний насос (знайшли заміну), на другий рік, перед святами, полетів теплообмінник.. Знайома купила новий котел.
    Собі я поставив підлоговий будерус (б/у :) ), оскільки я його можу запустити напряму, без автоматики - і він у мене працювати буде. У ньому головне - теплообмінник і пальники. Чавун - то чавун, а на пальники я дивився - як новенькі (7 років працювали). У випадку з настінним котлом - у ньому все поєднано, і без огигінальної деталі для заміни запустити його в роботу буде важкувато.
    Вайланти - добрі котли, але і вони ламаються.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    по цьому питанню: нічого ви ззовні такого не побачите, щоб відмовитись від покупки. Котел готують для продажу, і готують не зовсім несвідомі в техніці люди, так що всі видимі дефекти вони добре усунуть (вони краще знають, де і як можна дивитися на відміну від звичайного покупця). А от такі приховані дефекти (ну якби поки що ще не явні) як спрацьованість теплообмінника зсередини (зменшення товщиниводовідних стінок, внутрішні, ще не повністю промиті до дірки, раковини, зменшення опору ізоляції електрочастини - то тільки перше, що приходить на думку при родумах про настінний котел б/у, ви не побачите при покупці, а проявлять вони себе тільки у вас, при роботі (як часто буває - у свято)
     
    1 людині також подобається це.
  3. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    Спасибо за столь полный ответ. Но сейчас нет возможности ставить новый Vaillant (в ремонте деньги начинают заканчиваться, нормальных зароботков не предвидится, покупать что-то надо). Попробую найти человека, который выбрать поможет и буду надеятся, что повезет купить котел, который будет работать несколько лет. У меня знакомый купил б/у Vaillant, так он у него уже работает 4 года. Может и мне повезет ;)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    якщо вже так, то поспитайте (хоча би в інеті) думку про вами вибрану марку котла, може попадеться корисна інформація. Питайте про стійкість до якості нашої електрики (точніше до її відсутності) і про теплообмінник - чи хтось колись його міняв. Я зараз не займаюсь сервісом, так що статистики відмов і неполадок у мене нема.
     
  5. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    Не знаю как с котлами Vaillant У меня на Hermann полетела плата розжига в 2006г. когда в дом попала молния :) (зашиты питания не было) мастер приехал в этот же день ремонт 1150грн через месяц после окончания гарантии :mad: гарантию лень было продлить. В этом году полетел датчик давления воды, на сл. день заменили 270грн. В целом котлом доволен. С Vaillant тоже проблем с запчастями быть не должно- фирма солидная.
     
  6. voloda

    voloda Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    Запчастей к б\у котлам Vaillant полно.Они в пять раз дешевле чем к новым.У знакомых Vaillant 1985 года за 5 лет работы полетела турбина.Ремонт обошелся в 30 долларов.
     
    carambich подобається це.
  7. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    Re: Покупать ли б/у Vaillant???

    Сам купил такой котел из Германии Юнкерс - уже 2 сезона отработал - мастера вообще говорят что эти старые модели дешевле по запчастям и надежнее чем новые, полностью нафаршированные электроникой, которая горит от перепадов в сети.
     
  8. Ченя

    Ченя Новачок

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев и область
    давно убедился в том что если немец что-то выбрасывает то оно не ремонтопригодно....

    совсем другая история с теми котлами, которые снимают из эксплуатации из за запретов.....это типа как с автомобилями евро 1, евро 2.....
     
  9. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    Котлы которые везут из Германии просто морально устарели по немецким меркам :) А для нас - они в самый раз :) :) :) :)
     
  10. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    при покупці такого котла майте на увазі,що при заміні плата орієнтовно 80-120є теплообмінник-250s насос-150,все решту відносно недорого і друга порада- з лупою прочитайте умови гарантії,особливо ткрміни виконання робіт та доставки запчастин тому,що сам Vaillant такого обладнання на гарантію не бере,а роблять це наші пацани і в багатьох випадках Ви перестаєте бути клієнтом після того,як віддали гроші.800є для вайланта трохи забагато-мав би коштувати в районі 600 гарантійний.Непоганий варіант для здешевлення є ariston-до500дол або viessmann-470є
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою