Модификация отопления. Как сделать?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Mulihron, 21 чер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Модификация отопления. Как сделать?

    тут ми їх не зачіпали.. :)
     
  2. Mulihron

    Mulihron Новачок

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    г.Сумы
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Модификация отопления. Как сделать?

    Не совсем понял:-[. А за счет чего тогда вода циркулирует в гравитационной системе?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Модификация отопления. Ка

    за рахунок різниці у вазі нагрітої і холодної води. Найгарячіша вода у котлі, який стоїть у найнижчій точці системи. Ось вода тому і рухається вверх по стояку, тому що нагрілася і її об"ємна вага стала менша.
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    Думаю Вам треба ставити два насоси , один на будинок ,другий на кухню.
    У будинку система гравітаційна ,з трубою 90мм гідравлічний опір невеликий .Зовсім інша ситуація буде в літній кухні.Труба буде напевно менша , система в кухні працюватиме тільки з примусовою циркуляцією.Тому один насос качатиме теплоносій там де йому легше -в будинку.Ви замучитесь балансувати систему.
     
  5. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    AKit, думаю прав нужно просто на летнюю кухню поставить насос (или на всю систему, и тогда можно трубы пускать на домик в земле и не будет гемороя...
     
  6. Mulihron

    Mulihron Новачок

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    г.Сумы
    Re: Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    Батько, Да насос-то я поставлю, но в землю трубу закапывать не буду, мне это головная боль очень сильная. Кроме того, я согласен с Voyutichi, лучше будет, если останется возможность работы системы без насоса, пусть даже не так эффективно и с балансировочными мучениями. Думаю, чтобы принимать решение, надо прикинуть гидравлическое сопротивление веток, а потом уже исходить из этого. Не хотел я это делать, лень матушка:)
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    у 89 мм труби у хатній системі опалення воно дуже маленьке.
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    Система опалення в літній кухні без насоса робити не буде.Хіба що у Вас котел стоїть ниже рівня землі і "обратку" ви зариїте в землю з нахило до нього + на "подачу" і "обратку" трубу 2" . І то це не 100%.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    котел має стояти нажче рівня батареї (точніше місце нагріву води у котлі повинно бути нижче або на рівні зворотки батареї), а траса не дуже критично впливає на циркуляцію.

    Добавлено через 3 минуты 4 секунды
    пс. це правило монтажу гравітаційки, я думаю, що воно дотримане, оскільки система робоча.
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Модификация отопления. Как сделать?

    Не знаю який рівень підлоги літньої кухні відносно підлоги будинку у автора теми, "на моїй стороні" роблять значно нижче відносно будинку.
     

Поділитися цією сторінкою