Драйвер 2500мА, 3,6в. Для Р7 (W724C0)

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем orex_, 16 чер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Драйвер 2500мА, 3,6в. Для Р7 (W724C0)

    треба розібратися, шо вона міряє. Для вас не повинно бути незрозумілостей. Нема у схемі ні однієї непотрібної деталі.
    Як міряється струм - тоже потрібно чітко знати. В верхній схемі нема шунта, на якому міряють спад напруги, на другій, (без транзисторів) - є. Хочете міняти струм - шунт обовязковий, є транзистори чи ні.
    Транзистор зашипів, тому що коротнув живлення на корпус (кондер пробитий). Або був постійно відкритий, або сопля, яка закоротила затвор на масу. Або сигнал зворотнього звязку по напрузі не доходив до мікросхеми. Все це потрібно покроково перевіряти. Починати з транзистора.
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Драйвер 2500мА, 3,6в. Для Р7 (W724C0)

    - так по єтапно ви праві , я думаю шо не добре підключив на виході стабілітрони (в якості навантаження), але перепровірив полосков (+) на плюс вихода з схеми, зара без нагрузки вона робить , але навевно видає все по макс. пока не пробував на 7 ногу давати через опір (часу старшенно не вистачає).
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Драйвер 2500мА, 3,6в. Для Р7 (W724C0)

    беріть резистор в якості навантаження
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - завтра "до зашию" сарай :rubanok:, буду пробувати . Кст. тим лобзиком шо презентували дуже чотко і бистро получалося в брускові випилувати отвори 6смХ8смХ5см під шип в стояку.
     

Поділитися цією сторінкою