Выращивание винограда

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Goshia, 10 чер 2010.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Тоже варіант...
     
  2. pasha1983k

    pasha1983k Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Не боитесь, что может выпреть?
    У отца суровой зимой 2006-го вымерзло очень много винограда. В 2007-м перестраховался, капитально уложил лозу на зимовку с хорошим утеплением. Зима случилась теплая - лоза выпрела.
    Сейчас синоптики могут давать более менее точный прогноз на 10 дней. Поэтому мы открываем, когда несколько дней температура держится 8-10 градусов и выше. Если идут ночные заморозки, то даже даже не очень качественный прогноз все равно их отобразит и будет несколько дней в запасе, что припрятать лозу на время заморозков.
     
  3. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Я плівкою, мішками і т.д. не накриваю, щоб не випрівало, просто прикопую землею. А загалом я ж розумію, що мій регіон не дуже виноградний, то так постійно і боремось - то з морозом, то з випріванням. Поки що успішно.:kozak:
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Виноград в Львівській області. Не прикопую на зиму а посто звязую в пучки і обкладаю кукурудзякою та знов обвязую. Не вимерзає, не випріває. Швидко монтувати та знімати.
     
    mahno, blossem та Дед Хоттабыч подобається це.
  5. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Інформація по поводу укривати або не укривати.Живий приклад. Фирма ;Айзберг"(Закарпатська обл.) посадила кучу гектарів під промислову посадку в неукривній формі столові сорта Софія Лівія Лора и мабуть Преображеніе.До цих років було супер.Тут пришла зима з морозами -20-23 і все- приснився капец.А тепер така картина все технічні сорта обрізані а ці столові сорта стоять не обрізані і чекають що буде вибивати.
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Хоть я и не люблю гибридные сорта Загорулько,но, он чесно дает информацию по своему винограду.
    Да и Лора(сейчас ее название-Флора) заявлена как -23. Все эти винограды выдерживают -23. Но! Если вы перегрузите любой виноград то морозостойкость падает. Лора-один из любимых моих виноградов! Ни разу за 15 лет не вымерзал.
    Скорей всего здесь имеет место человеческий фактор-жажда заработать. Результат на лицо...
     
    Saisan, andrij64 та Михайло Маломитницький подобається це.
  7. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Дед Хоттабыч та Saisan подобається це.
  8. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Залізним купоросом ще не пізно кропити? І чи дощ цьому не перешкода?
     
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Если обработать весной, то виноград задержит свою вегитацию до 2х недель. Этот способ я использую при поздней и затяжной весне и когда возможна угроза заморозков! @лобзік, Можете смело использовать. Ну, а дождь он и в АфРИКЕ дождь. Вам решать.
     
    Odissey та лобзік подобається це.
  10. Гаманчук
    Онлайн

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Заклав і я сьогодні виноградник,поки що три кущі.Перший сорт киш-мишу Велес,і два Аркадії.Розвиватись є куди,землі вистачає.Розміщення з півночі на південь.
     

    Вкладення:

    • SAM_1226.JPG
      SAM_1226.JPG
      Розмір файлу:
      153 КБ
      Переглядів:
      38
    • SAM_1228.JPG
      SAM_1228.JPG
      Розмір файлу:
      164 КБ
      Переглядів:
      37
    • SAM_1229.JPG
      SAM_1229.JPG
      Розмір файлу:
      157,6 КБ
      Переглядів:
      39
    лобзік, Saisan та Odissey подобається це.

Поділитися цією сторінкою