Выращивание винограда

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Goshia, 10 чер 2010.

  1. mech45

    mech45 Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    66
    Подробностей не знаю, они только вчера в Киев вернулись...Позвоню,уточню
     
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Друзі, дайте пораду, як визначитись з купівлею садженців винограду зараз. У нас на базарі урожай продавали два майстри. Один (наш місцевий) важкий у спілкуванні, інший ( з Канева) занадто доргий, як брендова річ. Я вже готовий був у нього замовити садженців з десятка сортів столового укривного винограду, але дружина вчора "нарила" пропозиції з Кагарлика і Фастова. які на 25% дешевші. Як вже говорилось тут, поїду я до нього, щоб побачити, як справа поставлена на місці. Але ж врожай вже практично зібраний. Як не прогадати? SOS
     
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Тут главное-неспеши. Взять то можно но вместе с виноградом можно взять и букет болячек! Едте,смотрите,анализируйте. Сейчас нет только ранних сортов.Обязательно где то немного осталось. Сейчас в разгаре средние и среднепоздние сорта. Обращайте внимание не только на сам виноград, а также на прирост листовой покров и сам головной ствол. Лист должен быть чист и по тону-заявленым оригинатором. Молодой прирост и годичный- без всяких черных пятен(нам некроз ненужен). Если увидели пятна,уходите и не теряйте своего времени на ненужные разговоры.
    Но черенки лучше взять в этом году,на следующий год они будут обработаны Ж.К..сом и все будут черные.
    Покупайте-ЧЕРЕНКИ, дешевле да и приятней вырастить самому с нуля.:Hi:
     
    WalterCV та Odissey подобається це.
  4. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    :( Доброго дня! Дякую за пораду, ДХ! Ви, як завжди зрозумілий і правий. Але кілька садженців візьмемо з садиби дружини. Ну, хочеться їй... Чубуки обов'язково будемо докуповувати і тут я розраховую на Вашу допомогу.
    Якщо зробити по такій схемі: саджанці купити (бо кортить не втрачати рік) і при посадці обробити їх необхідними препаратами. Чубуки сажатимемо окремо, якщо таким чином можна вберегтись від зараження прийшлими гадами. До речі, на подвір'ї хати, де будемо жити вже є принаймі один кущ винного винограду, тому теж необхідні процедури якщо не лікувальні, то профілактичні.
    Дружина привезла Курдюмова, але про сад і город. Про виноград в магазині не виявилось, пропонували інших авторів, але ми вистояли. Будемо шукати.
    Р.s. В найближчі да тижні буде багато біготні і нервів, але питання саду і городі у нас друге на черзі, після переїзду. Як сказала би моя покійна бабця:"Поможи нам, боже!":vremya:
     
  5. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Ну це якщо по сусідах нема філоксери і не потрібно вирощувати виноград на філоксеростійких підвоях...
     
  7. tsezar

    tsezar Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    27
    Питання в мене по догляду за виноградом... чим кропити, скільки і коли... якщо вже хтось питав, прошу кинути мені посилання на допис з відповіддю, бо не можу знайти.
    Дякую!
     
  8. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    У вкладенні - Ваш Курдюмов. Один у Word, другий у PDF.
    Якщо треба, можу в таких же форматах скинути і про горОд.
     

    Вкладення:

    Rom5 та Odissey подобається це.
  9. Vasiliy2016

    Vasiliy2016 Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    6
    Это не угадаете, только на порядочность рассчитывать. Я вот тоже смотрю, привозят к нам на рынок элитку по 300-400 грн саженцы, я очень хочу такой, но останавливает то, что наберу растрепки по такой цене(Вот и собираю саженцы по соседям, друзей друзей)))
     
  10. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    @Vasiliy2016,
    Ну-ну... Покажіть фото вашого виноградника...
     
    captain Grey подобається це.

Поділитися цією сторінкою