Чим малювати вагонку

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем pio, 5 чер 2010.

  1. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Набили 180 квадратів вагонки і заказали ще стільки ж матеріалу. Тепер заважає спати думка як зберегти зроблене - потрібне захисне покриття.
    Перша думка - лак на водяній основі. Тут залишається відкритим питання з маркою - хочеться щось вітчизняне, без нанотехнологій, але нормальної якості і дешеве. Мінус лаку - через роки два почне місцями відколюватись (досвід з дорогими лаками такий), адже це поверхневе покриття.
    Думаю, що потрібна пропитка. З того що дізнався, як варіант - на основі лляного масла. Тут нова засада - не на одній банці не знайшов складу - є побоювання, що у банці з написом великими буквами "Лляна оліфа" буде якесь лайно. Може хтось знає де можна купити натуральне промислове лляне масло, щоб самостійно приготувати пропитку. Хтось робив щось схоже?
     
  2. Perfex

    Perfex Майстер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Киевская обл.
    Можешь попробовать масло с твердым Воском матовое или же белое!
    Расход прелесть - 1й слой 20м2 с литра , 2й слой 50м2 с литра.
    Дешево и экологично.
    Пленки масла никакие не создают, потому и лущиться там или отваливаться нечему в принципе.
    :vo:
     
  3. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Если покрытие делать сантиметровым слоем - тогда может и будет отваливаться. А так - пару раз покрыть для защиты - ничего не произойдет. У нас вагонкой внутри дом обшит. Покрывал в 2 слоя каким то нашим лаком (давно было, марку и не помню уже). Несколько лет назад время появилось - еще раз кистью широкой прошелся одним слоем. Второй десяток лет дому - все нормально.
     
  4. Perfex

    Perfex Майстер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Киевская обл.
    Конечно два десятка лет назад это было у всех. Тогда кроме лаков с желтинкой и немного пахучих нечего не было для людей.
    Мы же сегодня и о детях наших заботимся, что то экологичнее хочется, понатуральнее!
    Как я понимаю самое безопасное это масло или воск натуральный.
    beer
     
  5. mars888

    mars888 Новачок

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    А вагонку не ведет от солнца?
     
  6. Perfex

    Perfex Майстер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Киевская обл.
    Это у вагонки надо спросить.
     
  7. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Если внутри помещения - то нет. На улице - не знаю. Думаю, что то же нет. И пазы, и крепеж держат ее крепко.
     
  8. Lutik

    Lutik Новачок

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Мариуполь-Киев
    В этом году такое солнце что и метал плавится, что уж о вагонке говорить)
     

Поділитися цією сторінкою