Здохли акумулятори в шуруповерті

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем pio, 5 чер 2010.

  1. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Интересно, а сколько стоят новые, чтобы не перепаковывать? В Эпицентре были к "Компасу" Но если они подходят и к другим китайским, наверное уже раскупили
     
  2. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Вы наверное не внимательно прочитали я же писал только начинает плохо крутится не заварачивает саморез, ставлю на зарядку. И мы обсуждаем Ni-Cd аккамуляторы, которые имеют ефект памяти. А контролер ставлят в основном только в Li-polymer i Lithium ion так как они очень чуствительны к полному розряду или перезаряду. От перезаряда могут взорваться.
     
  3. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    А от якщо робити випрямляч (трансформатор плюс діодний міст), то чи не варто додати в схему конденсатор для згладжування вихідної напруги. Чи моторчику шуруповерта все одно що їсти? Якщо варто, то порадьте необхідні характеристики конденсатора на ті ж 14-16В і 20А.
    В тому то й річ, що логічно в такому випадку купити нові акумулятори, але їх ціна зашкалює (дві батареї коштують чи не більше, ніж шуруповерт з двома такими ж батареями) Мабуть це побічні ефекти маркетингу.
    Тому і вирішив купити новий, але вже дешевий, на декілька років. А жаба диктує переробити старий під 220В.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    В моєму шурупокруті дві батарейки, і дві робочі, хоча пройшло 5 років. Користуюсь час-від-часу, а так - постійно лежать в чемоданчику.. Спецом не підзаряджаю, тільки коли тре щось крутити. Може вони вже втратили початкову ємність, але не здохли зовсім.. Навіть дивно..
    Були у мене два Ni-Cd акумулятори від ліхтариків, десь 60-х років минулого століття, такі, що можна електроліт долити. Так я долив до них дистильованої води - і вони працювали цілком задовільно!
    Можливо потрібно переглянути батарейку шурупокрута на рахунок виявлення слабкого елементу і попробувати його відновити (наприклад попробувати дистиляту порскнути в середину)..

    Добавлено через 5 минут 3 секунды
    ставте по максимуму, який влізе у корпус. Знаю, що для БЖ, щоб були пульсації на рівні 5 mV потрібно 1000мкФ на 1 А струму.. Вам така пульсація задобра, тому ставте те, що доступне - все рівно буде краще ніж нічого..
     
  5. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Он всеядный не переборчевый. Главное чтобы не голодал. :-D
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Я розмовляв з електриками про такі акумулятори , і мені сказали таку річ. Коли акум. перестає працювати ,це не означає що всі акум. елементи вийшли з ладу. Може бути всього два, три .Але так як вони зєднані послідовно ,то батарея не працює.Елементи треба перевірити , несправні замінити і батарея буде ще працювати.Можна з двох зібрати один.
    Також багато залежить від пристрію для заряджання.У китая прописані характеристики часто не відповідають дійсності.Знайомий купив шуруповерт 18В.Виникли проблеми з зарядкою.Виявилось що зарядний пристрій не був розрахований не тощо на 18 В ,а і 12В тягнув з трудом.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    так і я про це.
     
  8. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
  9. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Навояв вищезгадану схемку. Попав на потрібну напругу з другого разу. Хоч напруга і коливається сильно й падає при навантаженні, шуруповерт крутить сильно.
    http://docs.google.com/leaf?id=0ByJni73hihaNNGUxNzc2MTItZDMyMS00OWUyLWJmNjMtOWEyYWQ0NTZhYzJk&hl=uk
    http://docs.google.com/leaf?id=0ByJni73hihaNNmI0NzM1YmQtMTZmOC00YmM2LWIwOTQtMDFjNzRlMGY4NGI5&hl=uk
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    pio, а транс - це який під руку попався чи підбирали?
     

Поділитися цією сторінкою