Здохли акумулятори в шуруповерті

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем pio, 5 чер 2010.

  1. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    .. а тому, вже другий, купив дешевий (обрав по формфактору). Виникло декілька питань:
    1. Як правильно користуватися акумуляторами? Буває так, що мені і місяць не потрібен інструмент, буває, що потрібно закрутити 5-10 шурупів, а буває, що працюю нормально. Як зберегти акумулятори (Ni-Cd)?
    2. Шуруповерт, до якого нема акумуляторів повністю справний. Його можна перевести на роботу з 220? Пробував підключити зарядку напряму - крутить, але потужності нема. Пам'ятаю, що хтось тут (можливо Мірок) щось писав таке, але не знайшов я того зараз. Там якесь рішення знайшли?
     
  2. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Самое главное провило ето разрядить полностью перед зарядкой и до конца заряжать аккамуляторы.
    А почему вы не хотите перепаковать аккамуляторы?

    Чтобы запитать от 220в нужно сделать блок питания хотя бы на 20А, так как мотор под нагрузкой очень много потребляет. Если что, могу детально россказать как я делал блок питания.
     
  3. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Не помагає. Так і робив, але проблема в тому, що буває стоїть інструмент тривалий час без роботи. А як ви розряджаєте їх? Роботою шуруповерта?
    Дорого стоять акумулятори. Дешевше купити новий шуруповерт.
    Якщо це може вписатись в скромний бюджет і посильно любителю, то було б корисно. А як ви зробили, мабуть в будь якому випадку цікаво. Я ж хотів би засунути в старий корпус акумулятора блок живлення з 220. Можливо таке?
     
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    А сколько стоит месяц, два? За такой период с аккамуляторами ни чего не случится. Главное чтобы не было глубокого розряда. Я обычно постоянно работаю и не чем не розряжаю. Только стал плохо крутить ставлю на зарядку.
    Видел аккамуляторы для шуруповета "Фиолент", стоит 100грн А также можно собрать с двоих один, перебрав старые аккамуляторы.
     
  5. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Самый простой путь ето купить готовый трансформатор и диодный мост. Только сначала нужно померять сколько шуруповерт потребляет ампер под нагрузкой, а затем с небольшим запасом уже выбирать трансформатор. Можно пойти и по сложному пути: взять например не подходящий по волтажу трансформатор и перемотать вторичку под нужное напряжение. Я как раз сейчас над одним работаю. Кстати однозначно в шуруповерт не влезет блок питания.
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  6. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Ага, трошки зрозумів. А які параметри повинні бути у діодному мосту, якщо трансформатор 14,5-16 Вольт і 20 Ампер?
     
  7. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Вам лучше купить готовую сборку типа этой BR2510
    [​IMG]
    Ток 25А, цена = около 1 доллара
     
    1 людині також подобається це.
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Це не головне правило. Вірніше воно зовсім помилкове. Це годиться тільки якщо контролер вбудований в батарею, як то мобільний телефон. Ні в якому разі не допускайте повного розряду, тим більше довгочасного, інакше акумулятори сипляться. При тривалому простої зарядіть до максимуму, зніміть з шурупокрута і з берігайте окремо в сухому примішенні. Так можуть лежати дуже довго без шкоди їм.
    Якщо користуєтесь рідко то може варто придбати шурупокрут без акумуляторів із живленням від мережі. Зручна хочу сказати річ, такий як дриль тільки з регулятором сили обертання. Коштує стільки ж що і акумуляторний. Шнурок особливе не заважає, зате набагато легший
     
  9. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Li-Ion аккумуляторы в электроинструменте тоже имеют встроенный контроллер. А для Ni-Cad глубокий разряд не столь критичен, хотя проживут в таком случае конечно гораздо меньше
     
    1 людині також подобається це.
  10. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Возможно, у вас аккумуляторы, просто выработали свои количества циклов заряда, разряда, и здесь, конечно, нужны только новые.
     

Поділитися цією сторінкою