Защитное заземление в доме

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем electro, 13 лис 2008.

  1. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Заземление в доме

    Voyutichi, соединяйте свою землю с вводным ПЕНом, ставьте УЗО, делайте ДСУП, если уж так хотите своё персональное заземление, я бы отключил эту землю и просто поставил нормальное УЗО и не парился.
    фото!

    Добавлено через 2 минуты 22 секунды
    вот именно, если нормально спроектированная и выполненная система, а не очумелое творчество по мотивам интернета...
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Заземление в доме

    ТОбто якщо я сильно хочу свій контур заземлення - то яку землю мені відключити?
    Відключити мій контур заземлення від нейтралі?
    розкопати все, що я закопав у землю? Не вийде, все залито бетоном..
    десь я вже описував, що я там закопав. Вже не пригадую. Щось 5 чи 6 штирів метрових з кутника і дюймової труби, забитих на відстані між собою 0,8 -1 метр у суглинок (мокрий, недалеко річка, грутові води на глибині 4 метри). Зварені між собою шестигранником 18 мм. Вивід - катанка 8 мм. Якщо можете це собі уявити - тоді оцініть рівень цього самопалу..
    Щодо мотивів інтернету - ми ж у ньому разом..тобто я користуюсь і Вашими порадами..:)
     
  3. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Заземление в доме

    ваш самодельный контур должен быть обязательно соединён с ПЕНом, обязательно наличие УЗО на вводе!
    зачем раскапывать, достаточно замеров измерительными приборами для этих целей.
    я верю только своему старичку М-416 или другим приборам для этих целей!
     
  4. ArtemKAD

    ArtemKAD Майстер

    Повідомлення:
    469
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Kiev
    Re: Відповідь: Заземление в доме

    Нет. Если есть желание его использовать подключите его к нулевому (PEN) проводу на щитке. Т.е. подключение должно быть на вводе в помещение, а не в другой его части.
    Внимательно посмотрите на то, как оно должно быть:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Заземление в доме

    ідеально - біля лічильника на вулиці ( у нас приватний будинок - лічильник (ввідний автомат) - на зовнішній стіні будинку). Але це далеко від контуру - майже по діагоналі.
    тим більше у лічильниковій коробці мені нічого не можна зробити - все запломбовано.
    Тому і вивів заземлення у будинковий щиток, у ньому раніше був лічильник. Так от, щось мені моторошно у цьому місці з'єднювати нуль із заземленням.
    До цього щитка приходить стара лінія, що ішла колись від стояка до лічильника. Тепер лічильника у щитку нема - тому я там і зробив собі розгалуження (по правді воно там і раніше було, тільки спрощене), наставив автоматів на різні напрямки постачання електрики і притягнув туди землю..

    Добавлено через 4 минуты 17 секунд
    пс. ввід у будинок - три фази.
     
  6. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Заземление в доме

    "вот именно, если нормально спроектированная и выполненная система"
    Ув. аматор1. На форумах нельзя применять ругательных слов типа "спроектированная". Многие "мастера" до сих пор считают его матерным.
     
  7. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заземление в доме

    ну тогда в вашем случае только 3-х полюсное УЗО обеспечит защиту, а не заземление "хенд мейд ноу брейн":)
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заземление в доме

    і пралька не буде щипатися струмом?
     
  9. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заземление в доме

    буде як і до цього, тільки шансів залишитися живим в разі чого буде значно більше ніж без нього в вашій системі зеземлення типу ТТ...
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Заземление в доме

    тоді я залишу заземлення (щоб пралька не щипалася) і поставлю ПЗВ..:)
     

Поділитися цією сторінкою