Интересные находки... :)

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Alligator 31, 5 чер 2010.

  1. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Вот недавно в старом доме под старым подоконником были обнаружены 3 колечка... Из чего пока не доведался... Но точно не золотые :-D
    [​IMG]

    Припрятал же кто то. :)

    Добавлено через 19 минут 8 секунд
    А вообще от нечего делать я недавно увлекся поиском монеток и всяких старинных железяк. Ну вроде как активный отдых. :-D
    [​IMG]
    Первая монетка пятак CCCР 1929г.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Что бы что толковое найти, надо знать где искать.
     
  3. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    эт точно;-)...

    Alligator 31, а что-то толковое не попалось пока ни чего?:-[...
    а колечки похоже медные или сплав какой-то с медью....ИМХО...
     
  4. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Я колись, ще в шкільні часи займався трози антикваріатом, також був здивований, коли знайшов подібну річ (як на фото 1).
    1. У всі часи дівчата хотіли бути красивими. А хлопці їм були годі в цьому допомогти))
    Грошей на золоту каблучку не було, але завжи під рукою були мідні 3 копійки та молоток. В монеті вибивали середину, а потім молотком оббивали по колу. Отак в дівчат на пальцях красувалися мідні каблучки вартістю всього три царських копійки.
    2. 5 копійок 1929 року не зовсім цікаві для колекціонерів. А от 5 копійок 1925 року....
    3. Ну тут находка куда покруче, не кожному удається знайти червону "копейку":-D

    Добавлено через 11 минут 6 секунд
    Сама крута моя находка це царський Рубль 1898 року))
    А от у мого друга, знайшли були посолідніше річ, правда ще в 80-ті.
    Орали город, і нижче місця, де була стара хата, плугом зрізали вершок глечика, в якому було закопано клад.
    Достовірно зараз не можу розказати що там було, так як клад віддали в музей (не знали, що через якийсь десяток років союз розвалиться, як стара колимага))) Але, по розказам очевидців, в кладі крім срібла і міді були й золоті монети.
    На мої часи залишились лише залишки клада, які плугом розтягнуло по городу.
    По сьогоднішній день на городі знаходять жмені солідів та грошів, інколи і попадають більш крупні номінали - троячки, орти.
    Знайдені мною монети (де чітко можна було розгледіти) датуються 1620 роком (Ян Казимір) та 1624 роком (Сігізмунд ІІІ).
     
  5. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Alligator 31, Вам би з цією штукою по пляжу походити,можна й розбагатіти.Будучи на Флоріді(листопад)я бачив як багато люлей похилого віку ходять по пляжу з металошукачами,і находять обручки,сережки і т.д.
     
  6. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    yarek, у них багатші люди, є що губити.
    У нас, якщо хтосб загубить обручку, власноруч перериє весь пляж:-D
     
  7. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    :-D:-Drofl это точно и без всяких миноискателей, одними граблями...;-)rofl
     
  8. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Как то выбрался на недавно заброшеный пляж... :-D В общем конкуренции (Ворошиловградскому ликеро-водочному :-D) нет. На 20 водочных пробок одна монетка. А вот отошел подальше от пляжа поднял жменю советской мелочи.

    В этом году пока нет... Да и прозевал сезон, трава везде по пояс сильно мешает.

    Добавлено через 3 минуты 9 секунд
    Золото самый трудный металл для металлодетекторов... Для золота есть спец. детекторы и цена у них большая. А я так, побаловаться, детектор купил... у меня он золото плохо видит... и сигнал дает как на чер мет.
     
  9. Валерий Валентинович

    Валерий Валентинович Інженер

    Повідомлення:
    1.050
    Симпатії:
    328
    Адреса:
    Самый лучший город Киев!
    Знать бы где искать, можно и на такой потратиться:[​IMG]
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Интересные находки... :)

    навіщо вам того?
    за такі гроші можна самому склепати, не гірше шукатиме.
    Всі ці детектори працюють на одному принципі - зміна частоти коливання генератора в залежності від індуктивності котушки. Аналіз зміни цієї частоти (по суті збільшення чи зменшення) і вказує, що перед вами:феромагнетик чи діамагнетик. Все, до чого не чіпляється магніт - це діамагнетики. Тобто ваш "золотошукач" однаково реагуватиме як на мідь (латунь) так і на золото (або олово)..
    Платити такі гроші - краще на них купити золота.. :)
     

Поділитися цією сторінкою