Роблю водяний підігрів підлоги

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем beerlover87, 2 чер 2010.

  1. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    Наприклад яку?!

    Така тоненька стяжка не буде тріскати - вона ж під собою має м'яку основу, а мій, наприклад, гідробокс стоїть на ножках на кожну з яких припадає велике навантаження, а якщо в середину ще набрати води літрів так з 80-100, ще й самому залізти... -боюсь можуть бути негативні наслідки!

    -теж варіант! треба подумати, правда хочеться рівної стелі.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Відповідь: Re: Роблю водяний підігрів підлоги

    Ні, мав на увазі короб для вентиляції, такий є навіть у епіцентрі, хоча у спеціалізованих виробників більше розмірів
    Ви не повірите але 40х200 має такий самий пререріз як і 100мм труба bravo Його можна навіть заштробити в стіну під стелею
     
    1 людині також подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    вам треба під гідробоксом теплу підлогу? Можете зробити під самими ножками без пінопласту. Зробіть під ножки площадки 20х20 см, такі собі кубики, а навколо них - вже пінопласт і т. д.
    КАN, HERZ

    Добавлено через 3 минуты 59 секунд
    beerlover87, у вас над пінопоастом буде 45 мм твердого бетону (разом з плиткою), він розподілить нормально навантаження на широку площу, не проламається. (навіть якщо у гідробокс набрати 200 л води). Щоб пінопласт прогнувся, потрібно 10т на м2, або 1 кг/см.

    Добавлено через 2 минуты 0 секунд
    зараз сам смак всякі приховані підсвітки і пороги на стелі.. :)
     
    1 людині також подобається це.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Voyutichi та ну які пороги при висоті стелі трохи більше 2 м
    Ось тут подивіться правда там дорого, є набагато дешевше, але для розуміння
     
  5. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    Сказав неподумавши. Але все ж таки було б добре, якщо врахувати, що це кутова кабінка, збоку не провітрюється, так як закрита досить щільно може через надмірну сирість кинутись грибок. Як на вашу думку є потреба хоч слабенький підігрів організувати під боксом? Якщо так тоді зроблю без пінопласту.
    І ще одне: яким чином краще прокладати трубку. мій випадок на малюнку по-пробую прикріпити..[​IMG]
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    на відкритих поверхнях підлоги, там, де найхолодніше (біля порогу) потрібно подавати вхідну теплу воду. Якщо у вас підігрів - то накруть собі трубу саме по такому правилу: де потрібно найтепліше - там мотайте вхід труби, а вже решту труби - на поверхні, на які не ставатимете ногами і т.д.

    Добавлено через 5 минут 29 секунд
    потрібно провітрювати. Більша температура у вологому середовищі тільки збільшить кількість бактерій і грибків. Запобігайте попаданню води під піддон і зробіть вентиляційні отвори (якщо їх нема) у обудові піддону. Я у своїй кабінці зробив ці отвори.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    [​IMG][​IMG]
    ось так я мотав трубу у своїй ванній кімнаті. Під душовою кабінкою - не мотав труби.
     

    Вкладення:

  8. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    я підігрів підлоги в першу чергу планую робити для того, щоб було приємно вийти з душу і стати на теплу підлогу, підійти до умивальника і т.д., а не для обігріву кімнати - тому поверхні, на які не ставатиму ногами підігрівати не бажаю, наприклад позаду туалета..
    Мене цікавить яким чином краще намотувати трубу для рівномірного розподілу тепла по тій поверхні, яку я бажаю мати постійно теплою.
    З розмов на цю тему я зрозумів, що краще мотати трубу так, як показано вище на рис.2 - №1.
    В такому випадку трубка, по якій іде скажем вже холодна вода, яка пройшла усе коло й "віддала" своє тепло підлозі, проходить біля трубки, по якій іде щойно нагріта (гаряча) вода. З допомогою такої схеми прокладання забезпечується рівномірна температура на усій поверхні, що обігрівається, а не тільки біля джерела холоду (напр. дверей)!
    По-моєму це логічно і на практиці має бути зручно.[​IMG]

    На рис.2 - №2 чим дальше вода іде по трубі - тим більше охолоджується і менше обігріває поверхню.

    Добавлено через 7 минут 32 секунды
    Згідний! Отвори варто зробити, а зверху чи знизу?? А хіба підігрів не буде сприяти осушенню? і таким чином хаба не получиться більша температура у , вже, сухому середовищі?
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    Думаю підігрів під гідробоксом не лишній. Які отвори не роби для вентиляції за їх допомогою в закритому приміщенні добре не просушиш.А під ніжки зробити товстішу стяжку.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Роблю водяний підігрів підлоги

    зараз впадемо у теорію.. :)
    ваша думка справедлива для випадку, коли з поверхні одинаково відбирається тепло. Може у вашій кімнаті так і є, перепад температури біля дверей і в центрі кімнати мізерний і ви не відчуєте різниці відносно способу монтажу по температурі. Але якщо підходити по максимуму (наприклад вхідний коридор із дверима на вулицю, або підігрів підлоги під вікном без радіатора - тоді потрібно намотувати саме так, як я рекомендував. Просто я застосував це правило для вашого варіанту укладки.

    Добавлено через 2 минуты 43 секунды
    просушенню сприяє обмін повітря. Я зробив отвори вздовж, зверху до низу, десь 40 отворів Ф10 мм з кожного боку (щось типу сітки). зроблю фото, як не забуду.

    Добавлено через 5 минут 43 секунды
    пуличиться так, що всі металеві деталі під піддоном скоро іржавітимуть. Я спеціально розбирав піддон після двох місяців експлуатації.. Дружина зробила паніку, що піддон десь протікає (а то не піддон, це вона так сильно хлювалась, коли купалась). Під піддоном було сиро і вже починався грибок, хоч потьоків не було (явного затікання).
    цинковані гвинти - вже цинк посірів..
     

Поділитися цією сторінкою