Ондулин или металлочерепица - отзывы

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Alex30, 6 лис 2008.

  1. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    У Ондулина точно есть одно неоспоримое приимущество - ЦЕНА.
     
  2. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Привіт всім,хочу втрутитись в тему використання снігозатримувачів на покрівлі.Насправді шар снігу на покрівлі служить додатковою тепло та шумоізоляцією,оскільки на стику покрівельного матеріалу та снігового покриву температура становить 0 градусів.Крім того,шар снігу на покрівлі виносить "точку роси" з утеплювача в підпокрівельний простір,що дозволяє утеплювачу залишатись сухим та виконувати свою функцію (в варіанті мансардного даху).
    Також використання правильно змонтованих снігозатримувачів є запорукою безпеки навколо будинку,оскільки схід з покрівлі снігового валу загрожує здоровю,а часом,і життю мешканців.Використовувати чи ні:вибір за Вами!!!
     
    Andrii_M подобається це.
  3. metaloran

    metaloran Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Донецк
    А вот с этим можно поспорить. Самая дешевая металлочерепица в пересчете на общую стоимость кровли, выходит гривень на 5-10 дороже чем ондулин! Почитайте сами и сравните. Да и по качеству, у Ондулина срок СЛУЖБЫ 15 лет а у металлочерепицы только 10 лет гарантии на ПОКРЫТИЕ при сроке службы до 50 лет и более! и что будет дешевле???
     
  4. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    На рахунок терміну служби металочерепиці до 50 років і більше Ви звичайно ДУЖЕ ПЕРЕБІЛЬШУЄТЕ!!!Оскільки сама технологія виробництва металочерепиці (штамповка вже покритих захисними шарами листів металу) хочеш-нехочеш а таки передбачає можливість руйнування захисного шару та потяжку самого металу (в місцях хвиль він стає тоншим).Я б більше повірив вказаній Вами інформації,якби мова йшла на рахунок профнастилу.
     
  5. metaloran

    metaloran Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Донецк
    Под сроком службы имеется ввиду водонепроницаемость материала (сквозная коррозия). Я не говорю о внешнем виде, который у ондулина теряется через 3-4 года, а то и раньше!
    От 10-30 лет срок службы самого полимерного покрытия металлочерепицы + слой цинка да и самому металлу необходимо время!
     
  6. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Я про це говорив не для порівняння з ондуліном (я взагалі не вважаю його покрівельним матеріалом,це моя особиста думка).Я веду мову про експлуатаційні характеристики безпосередньо металочерепиці.Навіть в хваленої Ruuki через 15 років експлуатації на покрівлі вже проглядає ржавчина (прийшов капець полімерному покриттю),на рахунок оцинковки також є питання,оскільки кожен з виробників дає різну товщину (мг/м.кв.).А сам метал?!?Наскрізь ржавіє через 1-3 роки
     
  7. metaloran

    metaloran Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Донецк
    RUUKKI.... это отдельная история! (кстати 15 лет для полимера это неплохо, если только это не PEMA или PURAL, когда еще был хороший импортный металл.)
    Все зависит от производителя металла, естественно если прокатывать черепицу из Украинского "Г" с цинкованием 100-120 гр\м.кв. то не спорю что надолго её не хватит! А хороший 0,5 мм импорт с цинкованием по Европейским стандартам 275 гр\м.кв., уже Вам прослужит на порядок дольше!
     
  8. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    До теми снігозатримки на покрівлі.
    Снігозатримування.jpg
     
  9. kakosha

    kakosha Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    5 лет назад перекрыл себе дом Ондулином - стоит и ни чего с ним не случилось. Цена качество соответствует. А вот про мет.черепицу и наслышан и насмотрелся. Нет, конечно, вся металлочерепица которая по стоимости превышает 120грн за м2 может и качество нормальное... И по поводу горючести: из остатков ондулина сделал себе навес над мангалом (в дождливую погоду шашлычок пожарить), бывало такое,что пламя достает до него, а он не горит. Не знаю чем они его пропитали, но общался с продавцами, говорят,что есть все сертификаты СЭС.
     
  10. Алексей Омельчук

    Алексей Омельчук Бригадир

    Повідомлення:
    188
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Херсон
    Мы накрыли ондулином крышу дома 6 лет назад. Пока никаких претензий к материалу нет.
     

    Вкладення:

    • 4e986cccfb.jpg
      4e986cccfb.jpg
      Розмір файлу:
      82,8 КБ
      Переглядів:
      176

Поділитися цією сторінкою