Шов между ванной и плиткой

Тема у розділі 'Плитка и камень', створена користувачем Vladlen, 20 тра 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    mirock а каркас з чого робиш?
    Планую зробити з цегли і облицювати плиткою, потім вкласти ванну. Тільки ванну не притуляти до стіни, а каркас по периметру і вийде що край з плитки по периметру см 10-15, щось типу як на фото тільки коло стіни так само як з краю.
    І ще питання якщо місце під ванну наприклад 2,5 м а ванна довжиною 1,8 то як доточити ще 70 см щоб закрити це місце, лити з бетону плиту 0,7м на ширину ванни чи є ще варіанти
     

    Вкладення:

  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    А ще не знаю чи варто робити той бортик коло стіни бо на малюнках без нього як ось тут [​IMG]
    Але ж з ним наче гарніше буде
     
  3. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Re: Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    оце збіг..:) я також купив на днях акрилову ванну... і точно такі ж питання мучать.. вже "прошерстив " майже весь ІНЕТ.. Екран буду робит - каркас із труби профільної (зварю) + плита ОСБ + тонка металічна сітка і наверх приклею плитку..або мозаїку..

    ну що, може хто що підкаже.. основне для себе я вже визначив - обовязково буде місце для ніг (прямокутна дира внизу екрана).. і будуть дверцята як для "ревізії", так і для того, щоб найраціональніше використати пустоти - місце для всяких бутилочок і флакончиків.
    правда, якою ціною все це зробити..щоб не дуже дорого..:)
    Бачив в Епіцентрі готові пластикові екрани по 280 гривень - як про мене - фігня на олії.. кусок пластмаси та за такі гроші.:down:
     

    Вкладення:

    • ван5.jpg
      ван5.jpg
      Розмір файлу:
      28 КБ
      Переглядів:
      142
    • ван6.jpg
      ван6.jpg
      Розмір файлу:
      22,4 КБ
      Переглядів:
      144
    • ван7.jpg
      ван7.jpg
      Розмір файлу:
      47,4 КБ
      Переглядів:
      163
    • ван2.jpg
      ван2.jpg
      Розмір файлу:
      25,4 КБ
      Переглядів:
      141
    • ван3.jpg
      ван3.jpg
      Розмір файлу:
      33,7 КБ
      Переглядів:
      129
  4. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    ще кріплення дали.. але воно якесь не для українця..а скоріше для дрібного китайця.. :)
     

    Вкладення:

    • ван8.jpg
      ван8.jpg
      Розмір файлу:
      49,7 КБ
      Переглядів:
      158
  5. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Шов между ванной и плиткой

    I.Cherry, Нормальне кріплення. Випробовано нашим братом на протязі кількох років. Навіть фірма "коло" теж пропонує такі ножки. Головне акуратно зробити і постаратись не діравити ванну:-D
     
  6. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Шов между ванной и плиткой

    gogelo, я то крім того кріплення хочу положити цеглу або піноблоки (що попаде під руку) і між ваною і тою цеглою напустити піни монтажної - кажуть люди що потім скакати можна в ній.
    Мене друге турбує - це краї ванни..якщо дві сторони будуть примкнуті до стіни пластмасовими гачками, то дві другі - будуть так бі мовити - триматись на екрані.. Тут зрозуміло , шо краще б цеглою обкластись..але це відпадає.. Підлога - плитка в мене тепла - дирявити боюсь - можу попасти в трубку.. а краї ванни всетаки прогинаються - тількищо пробував.. Як зробити? - купляти довгі шпильки з різьбою і до деревяшок кріпити?.. чи якось із труби профільної зварити такий каркас щоб можна було на ного стати і не боятись що прогнеться?..
    Бачив як із профіля для ГК робили..потім зеленим ГК обшивали..і потім плиткою - не подобається таке мені.. навіть який би той ГК не був - всерівно промокне.

    Добавлено через 4 минуты 20 секунд
    здається мені, що я не всвою тему вліз.. зі своєю ванною..:(
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    А бортик по краю чи як його назвати робитимете?
    А чому відпадає цеглою обкласти, я так хочу.
    І ще я хочу ті два краї що ви до стіни притулюватимете до стіни не ліпити а покласти на каркас з цегли чи піноблока і під стінами теж, тоді шва не буде між ванною і стіною, а ванна як то лягатиме на каркас і під неї можна підкласти будь-що для герметичності
     
  8. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Шов между ванной и плиткой

    I.Cherry, Дерево в ванні застосовувати не варто.Може з"явитись характерний запах,як в санвузлах хрущовок...:-D
    А ще трохи дивно - у Вас тела підлога і під ванною?
    Думаю ,що каркас краще з металу зварити , але з іншої сторони ставав на конструкцію з зеленого Г/К ,оклеєного плиткою - нічого не трапилось(випереджаючи Ваше іронічне питання --вага 85кг:-D)
     
    1 людині також подобається це.
  9. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Re: Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    тому що це :
    - важковато буде для "теплої" підлоги , бо та цегла буде проходити приблизно по лінії де закінчуються трубки в підлозі..
    - довго дуже чекати поки цемент схватить цеглу..
    - багато грязі
    - в цеглі як на мене тяжче зробити відсіки для дверцят або висувних коробок..
    - дуже мале приміщення санвузла.. лишній сантиметр - на вагу золота.
    ..ну ось такі мої доводи проти цегли..та і то мабуть тому що я вже вирішив робити каркас їз металу (трубу 30х30 запримітив у себе в дворі метрів 12):)

    Добавлено через 1 минуту 54 секунды
    не зовсім дерево, а ОСБ - в мене його ще пару листів залишилось .. то така дрянь що йому нічого не робиться .. я дверки на горище зробив із нього .. дверки знадвору ( на фронтоні) так туди і дощ..і сніг.. і ніяка біда йому не робиться уже другий рік..як нове.

    Добавлено через 2 минуты 32 секунды
    ні , не під ванною.. в мене вани взагалі немає..не було. ..Як вїхав - поставив душову кабіну.. але охота полежати у ванні.. Тепла підлога (трубки так прокладені) так в мене зроблена, що тепер границя проводки трубок буде приблизно проходити по перимету ванни.
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Шов между ванной и плиткой

    Можна взяти піно або газоблок на клей, швидко сохне і геометрія нормальна, та й надійніше буде ніж ГКЛ
    То що там з бортиком?
    А який у вас розмір ванної кімнати? у мене 2,5х2,5м там буде ванна, мойдодир, пралка, рушникосушарка та й усе мабуть, може ще якась шафка скляна
     

Поділитися цією сторінкою