Як москалі з козаками воювали

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mijki, 19 тра 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    xamgelo,
    Мастер ЭВН,
    Sotrudnik,
    Палецкий, тут всё несколько эмоциально, но вопрос в том, что банят на МС за совсем мелочь. Верх маразма банить за личную переписку, так сказать разговор по мужчински.
    Правила соблюдать надо, но когда правила становятся диктатурой, то это не форум а филиал ГУЛАГа
    Всё ИМХО.
     
  2. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Смотря что считать мелочью. Я там к сожалению редко бываю, а пишу еще меньше.
    Если банят потому что кому-то не нравится другое мнение, это одно. Это - не нормально. А если провокационно писать посты на иностранном языке - это другое.
    Придут туда Ровшан с Джамшутом и будут по таджикски писать
    Украинский конечно не таджикский, большинство россиян поймут. Но если русофобия настолько сильна, что нет желания на российском форуме писать по-русски - так пусть человек выучит английский и общается на англоязычных форумах
     
  3. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Сколько раз Вы уже высказывали неудовольствие этим МС или как его там. Да не посещайте его и все дела. Зачем искать самому себе повод для расстройства своей нервной системы.
     
  4. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    дык после "Ихня Рашша" они таджикский должны сделать вторым государственным
    это не росуфобия - это отрыжка великодержавия!
    да и читая там посты можно нарваться на такие перлы от рассеян....

    Добавлено через 2 минуты 39 секунд
    как говорил Глеб Жеглов "Давил я этих гадов и буду давить!":)drel
    а нервы у мну в полном порядке:vo:! я просто стебаюсь там ...:vo:
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як москалі з козаками воювали

    так і хочеться щось написати..
     
    1 людині також подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Як москалі з козаками воювали

    Шановны "депутати":-Dне для стьобу для а справедливості заради . З форумчанами там я порозумівся добре -ОТ ЩО ХОЧЕТЬСЯ ВІДМІТИТИ - ми порозумілися чудово ( правда їм " трохи важко місцями було зрозуміти" - це слова простих форумчан ) а медвепутікагебешнозомбівске відношення адміністрації - ось що неправильно !

    пс - мої друзі з Баварії массово ринулися на курси чеської мови ( після приєднання Чехії до ЕУ ) ... так для роздумів .Їм трохи знання української точно б не пошкодило а навпаки відкрило б очі багатьом юзерам того форуму на те що В НАС БАГАТА СПІЛЬНОГО ЛЮБІ ДРУЗІ. І я не бачу нічого поганого в тому щоб не спілкуватися мовою, всім і так зрозумілою, тільки тому що Путіфашизька політика агрессії до українського перекинулася зараз до нас в країну :down: і вони встановили собі "якісь там правила "

    НУЛЬ толлеранції до "мовних нацистів" це моя точка зору і крапка .Crazy:-Dbeer
     
  7. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Як москалі з козаками воювали

    mijki, ну Ви трохи, тавой, перегинаєта палюгу, треба бути толерантніше. я наприклад черговий бан розцінюю як третю зірку хероя.
    я не та людина яка підставляє другу щоку, але проблеми їхньої влади треба вирішувати їм самим, як і нам треба вирішувати, що робити з цією халепою...
     
  8. solival

    solival Новачок

    Повідомлення:
    287
    Симпатії:
    33
    Адреса:
    Васильков, Киев
    Дались вам те кацапы...
    ЗЫ: Не понимаю людей, которые ночью сами бродят по борщяге с мобилкой в руке и просят "молодых людей" показать где находится размен валют, а потом жалуются что их ограбили.
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Як москалі з козаками воювали

    Мова Киъвськоъ землі ліпша нїж мова досить молодого Московського князівства - Українську в масси !!!:-D:vo: Навчімо браття "москаля" шанувати правду !d:)Crazy:-D


    пс - а комюніті справді нічого , є юзери що мають поняття по будові, можна було б непогано поспілкуватися ...


    Тут пропонували навчитися англыйськоъ та спылкуватися на англыйських сайтах , от тыльки думаю у екс совків э про що поговорити а от про що з тими говорити ??? До тогож ви їхніх панянок бачили ?:-D
     
  10. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Як москалі з козаками воювали

    :vo::vo::vo: :vo:Без пів літри... тяжко
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою