Имеет ли право на жизнь такая крыша

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем ivan1984, 19 тра 2010.

  1. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    По большому счету расчет надо бы сделать. Тогда и будет ясно, надо стойками подпирать или нет. И если надо, то где. И где ставить ригели. К примеру разделить стропило по длине на 3 части, в нижней трети - стойки, в верхней - ригели.
    А еще что-то не то со стропилами нарисовано в районе выступа
     
  2. ivan1984

    ivan1984 Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Ище говорят что разворачивать стропила нельзя (как у меня). Как поступить?
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Имеет ли право на жизнь такая крыша

    ivan1984 Подивіться тут:http://www.ivd.ru/document.xgi?gid=37&hid=233&id=4723&oid=233

    Добавлено через 11 минут 36 секунд
    Я не досить правильно сформулював думку.На мою думку ригелі не захистять крокви від прогинання( просідання)при снігових навантаженнях.Схил даного даху доволі пологий (32*) .А при прогинанні, кріплення до мауерлату працюватиме на відрив і зріз..Тому і необхідно добавити вертикальні стійки під кроквами.
     
  4. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Відповідь: Имеет ли право на жизнь такая крыша

    На стільки я знаю рагель це залізобетонна опорна балка перекриття.Що ви тут називаєте ригелем?Згідний з вами на рахунок вертикальних стійок.І так як це буде мансардне приміщення я б зробив біля вимурованої стінки ще одну стінку з бруса 5х10см закріпивши до балок перекриття і до кроквів.І взагалі всі перегородки в мансарді я роблю з дерева.Потім гіпс.
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Имеет ли право на жизнь такая крыша

    Цитата: Ригель - поперечная балка, которая при большой длине стропил усиливает ферму и препятсвует прогибам конструкции. А также ригель скатной крыши одновременно является потолком мансарды.
     
    1 людині також подобається це.
  6. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Имеет ли право на жизнь такая крыша

    Взагалі я так і думав що це поперечна балка,але незнав що її називиють ригелем.У нас кажуть бантина по народному.
     
  7. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Примерно так. Ригели не показывал.
     

    Вкладення:

    • Stropila.jpg
      Stropila.jpg
      Розмір файлу:
      110,5 КБ
      Переглядів:
      130
    1 людині також подобається це.
  8. ivan1984

    ivan1984 Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    А якщо добавити наприклад 1метр до крокв. Щоб були 7м. Кут зміниться в кращу сторону. Можливо ще добавити крокв щоб трохи зменшити шаг. За кріплення мауерлату до армопоясу я впевнений на 100%(болти під гайку 24, армрпояс залитий по кругу - значить стіну вирвати не зможе. Дуже подобається цей рисунок. 2-ий рис. - 2поверх моєї хати. Кап.стіна проходить не посередині - не знаю де поставити опору якщо все таки прийдеться.
     

    Вкладення:

  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Имеет ли право на жизнь такая крыша

    Так класна кімната .Але зверніть увагу на переріз ригеля! Не менше як 150х200мм, думаю там і крокви такі.Якщо у Вас крокви не співпадають в площині з балками перекриття , то можливо зробіть як на малюнку.Я думаю Ви на тому сайті читали про снігове навантаження.
     

    Вкладення:

  10. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    У нас роблять ось так .На несучих стінах ставлять опори на яких потім закріплюють поперечну балку(платву).На цій платві і можна сточувати крокви.Але я так розумію що ви хочете робити мансарду на всій площі дому,тоді опори там будуть вам мішати ,хоча їх можна оздобити під загальний дизайн.Дистанцію між кроквами можна робити в 1м.Вони досить товсті.
     

    Вкладення:

    • Фото019.jpg
      Фото019.jpg
      Розмір файлу:
      147,4 КБ
      Переглядів:
      109
    • Фото020.jpg
      Фото020.jpg
      Розмір файлу:
      157,7 КБ
      Переглядів:
      118
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою