Тримери, мотокоси, кущорізи

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Vudracom, 18 тра 2010.

  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Vudracom, Той Спартой, двадцатьпяткой, о которой говорил, резал комплектной трехкрылой фрезой все, что попадалось под руку (кроме кустов и деревьев) ..резал много ..очень много ..бизнес у меня такой был, бурьянокосительный :) Поэтому, не заморачивайтесь, для быта хорошо пойдет малой мощности европейского изготовителя мотокоса с двухтактным двигателем ..Рекомендую Олео-Мак

    Добавлено через 10 минут 25 секунд
    ..в догонку. Я веду речь именно о 25й мотокосе http://stroymaster.co.ua/oleo-mac/oleo-mac-italiya/motokosa-oleo-mac-sparta-25/ , но у Олео-Мак есть еще триммер (загнутый такой) тоже 25й версии ..про него ничего не скажу ..не ведаю :(
     
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Палецкий, так я думаю про 37 або 42 :))
     
  3. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Наше дело предложить, Ваше дело отказаться :) Мощные мотокосы актуальны в ежедневной и многочасовой работе
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Купив Спарту 38. Дякуючи форуму та Дмитру який порадив Дінстех в Києві ще й знижку отримав та масло моторне в подарунок. Тепер треба буде випробовувати апарат. Питання до Палецкий яким бензином користувались тана скільки в середньому вистарчало баку суміші? розумію що в мене тяга більша та все ж цікаво!
     
    1 людині також подобається це.
  5. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Бензин 95 , полного бака хватало на час интенсивной работы. Мотор двухтактный, поэтому в бензин лейте масло ...кажется 1:20 пропорция. Периодически мойте в чистом бензине поролоновый воздушный фильтр
     
    1 людині також подобається це.
  6. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Випробував я 38 спарту - машина-звір! Бульбатинку по пояс та зарослі трави 3-х збчатим ножем косить за раз!! а от лескою малу траву косити тяжко в порівнянні з електротримером на 650 Вт. В цілому задоволений, але от на початку потріпала нерви! Виявляється при запуску не треба ставити на обмежувач холостого ходу а просто включити і за стартер потягнути... а я робив все так як в інструкції написано!! то ж на майбутнє якщо хтось куплятиме - хай знає! :)
     
  7. jakmis

    jakmis Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ua
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    Привiт. тиждень тому придбав oleo Mac 380.була велика знижка.Хочу запитати як сам апарат вiд цiэi фiрми i як унас з запчастями.Дякую.
     
  8. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тримери, мотокоси, кущорізи

    jakmis, Нормальна коса для побутових цілей з сервісом все ок принаймі в Львові. Думаю раз їх в новій лінії та Епіку продають то щонайменше в кожному обласному центрі сервіс є. В мне 3 сезони помірного (4 сотки на картоплі і десь 6 трави регуляроно) навантаження без проблем.
     
    1 людині також подобається це.
  9. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Електричний триммер сильно програє бензиновому?Мене дешевий китаєць вже "напружує" (бензиновий),думав придбати електричний.I гуркоту немає.Дiлянка 7 соток,була покинута напризволяще(нiхто не займався),заростає як джунглi.Треба просто стримувати буйну рослиннiсть десь на рiвнi газону,а 4000 грошей викинути (за oleo Mac 380,наприклад)-жаба не дозволяє.То що-электрична взагалi не допоможе?Хто "юзав" i электричну i бензинову?
     
  10. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Так, безперечно.

    В Єпіцентрі стоять цілком працездатні китайці за 800 грн
     

Поділитися цією сторінкою