Утепление фасада

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем mars888, 15 тра 2010.

  1. ArthurSU

    ArthurSU Прораб

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    249
    Скільки людей - стільки думок. Пошукайте відповідь на це питання в інших розділах, тут про це багато писали.
    Від себе можу порадити - не економити на товщині, не залежно від того, що виберете.
     
    Vladlen та Дмитрий Изоват подобається це.
  2. neptun

    neptun Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев-Соловиевка.
    Если бы лет 40 назад кто-то использовал пенопласт,или минвату,и сказал адрес дома что бы вскрыть и посмотреть что с этими материалами стало,тогда можно было-бы давать совет.А так не знаю что сказать.Я в селе обклеял пеноблок по наруже 50мм пенопластом с плотностью 35. Доступ грызунов к утеплителю исключен. Поживем-увидим (если доживем).На счет крепления пенопласта,то все зависит от ровности стены.Если стена ровная,то пена-клей и грибки,если стена кривоватая,то клей-расвор и грибки.
     
    Останнє редагування: 13 жов 2014
  3. ArthurSU

    ArthurSU Прораб

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    249
    О, мені це теж цікаво, в нас досить недавно почали масово утеплювати. Тому мені цікаво, чи справді в пінопласту набагато менший термін придатності. Думаю найгірше буде тим, хто дав маленьку товщину фасаду.

    До речі для себе помітив, що в моєму регіоні (Львівська обл.) люди утеплюють досить багато, і з цього року почали вибирати більшу товщину. По фотографіям з зони АТО побачив, що там люди не дуже утеплюють, може помиляюсь, але утеплених фасадів практично не бачив. А ще чув, що на Волині, можуть утеплювати товщиною 3см.
     
  4. neptun

    neptun Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев-Соловиевка.
    А що на Львівщині не буває морозу -30?.Пінопласт "не любить" ультрафіолету та ацітону (і його складових). А як зараз у Вас утеплюють оселі?
     
  5. ArthurSU

    ArthurSU Прораб

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    249
    -30 може і не буває, но у нас утеплюють багато.

    Що мається на увазі?
     
  6. neptun

    neptun Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев-Соловиевка.
    так ви пишете:"люди утеплюють досить багато", " і з цього року почали вибирати більшу товщину" детальнише розповідайте!
     
  7. KetrinO

    KetrinO Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Запорожье
    Хороший утепляющий эффект ещё даёт микросфера. Я бы сказала даже не хуже чем пенопласт. Мы добавляли её в штукатурку и в краску. Слой штукатурки был где-то 5-7 мм + слой краски миллиметров полтора. Замечательно пошло. Даже по ощущениям потом проверили, покрытая поверхность намного теплее была, чем пустая поверхность.
     

Поділитися цією сторінкою