Как отпугнуть птиц от огорода?

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем garden, 14 тра 2010.

  1. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Как отпугнуть птиц от огорода?

    Також таке "ноухау" бачив, причому на дачі в Німеччині(там вони також є виявляється), казали, що птахів відлякує.
     
  2. laabur

    laabur Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    60
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Вчера от музыки голова болела,а сегодня скворцы уже пол черешни сожрали.Музыку сегодня невключал.У меня есть две идеи:
    1. Поставить датчик движения-только незнаю сработает ли он на скворцов?Датчик включает ел.клапан который открывает воду которая будет разбрызгиваться на черешню.
    2. или также датчик влючает ел.вибратор который закреплён на стволе череши,только боюсь что угроблю черешню.
    3. Или также через датчик какой-то эл.звонок.
    Подскажите советом, то пока я на работе черешни лопают другие.
     
    vasilisc подобається це.
  3. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Как отпугнуть птиц от огорода?

    Береш пневматичну гвинтівку... і вперед. 2 вечори задоволення і користь для садуCrazy
     
  4. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    laabur,
    А про ультразвук ничего не слышали? если есть приборы - "отпугиватели крыс" - то может есть и те, что отгоняют птиц...
    А то вибраторы, музыка - прям таки вакханалия какая-то...
     
  5. laabur

    laabur Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    60
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Ультразвук это интересно,думал над этим тоже но тоько информации по даному вопросу не имею.А скворцы уже доедают черешню,начинается их трапеза с 5 утра изаканчивается где-то в 19 вечера.
     
  6. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    laabur,
    Можно самому попробовать. Подключить ваши колонки через усилитель к простому генератору ("пищалке") и включить на максимальной частоте - на грани перехода писка к потере слышимости...

    Второй вариант - из папье-маше сделать чучело ястреба...

    ... больше ничего на ум не приходит... а черешню жалко...
     
  7. vbirj-r

    vbirj-r Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Роздільна
    Відповідь: Как отпугнуть птиц от огорода?

    Від музики ефекту мало, та і сусіди косо дивляться... З пневматичною гвинтівкою треба постійно сидіти під черешнею, тоді і ефект і задоволення... А саме краще - ворона чи яструб. З пневмогвинтівки ворон стріляв і досить таки вдало (у мене з підсиленою пружиною). Усе інше - даремно витрачений час.
     
  8. mudryk05

    mudryk05 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Украина
    Аж не можу втриматися, напишу. НІЧОГО не допомагає !!! В мого сусіда по дачі є черешня величезна, дуже солодка , смачна ( він мені гілочку залишає , що падає на мою дачу ) , але тільки та гілочка майже тільки і достигає , бо вона низько. А птахи навіть коли я на своїй дачі біля черешні і кричу на них , і махаю руками , і кидаю чим-небудь , - жеруть черешню з таким шумом - здається , вдавляться , так чавкають , тільки кісточки летять донизу і всю землю засипають . Це , здається , шпаки , вони зграями літають і вичікують коли в кого яке дерево з черешнями поспіє , прямо всі сидять на дротах навпроти дерева на дротах. А на людей живих взагалі не звертають уваги. Сусід і опудало поставив, і старі диски по дереву розвішав , і старі магнітофонні лєнти як на ялинку почіпляв - НІЧОГО!
     
    vasilisc подобається це.
  9. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    mudryk05,
    Жах! O=-
     
  10. vbirj-r

    vbirj-r Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Роздільна
    Відповідь: Как отпугнуть птиц от огорода?

    Я спочатку також кричав, кидав вних чим попало, а вони, ниби з мене сміялися і чавкали із задоволенням мою черешеньку. Та коли я почав їх вбивати, вони, побачивши мене за 50 метрів, тікали.
     

Поділитися цією сторінкою